Автомобільні покришки для транспортного засобу – як взуття для людини, та за ними теж потрібно уважно доглядати і своєчасно змінювати. Не потрібно їздити на зимовій гумі влітку: вона занадто м’яка, тому протектор швидко зітреться. А взимку не варто використовувати жорстку літню гуму, яка не зможе «впоратися» із засніженими дорогами.

Правильна експлуатація покришок – запорука успіху, тому варто приділяти увагу деяким важливим моментом.

Як правильно експлуатувати шини? Головні помилки водіїв

Навряд можна легко знайти водія, якій буде із захватом слухати поради щодо водіння автомобілю. Однак іноді все ж таки слід згадувати елементарні правила, порушення яких загрожує перевитратами пального та зношенням покришок.

Ми радимо звернути увагу на деякі важливі моменти:

  • тиск у колесах. За цим параметром потрібно постійно слідкувати, тому що недостатній або навпаки – занадто сильний тиск у колесах може призвести до надмірних витрат пального за зношення гуми. Перевіряти тиск у колесах потрібно не рідше 2 разів на місяць;
  • різкий старт призводить до зношення гуми – навіть дорогі фірмові покришки не витримують такого відношення;
  • дистанція, про яку водії постійно забувають. Але якщо її не дотримуватися, доведеться різко гальмувати, а це скорочує вік шин;
  • перевантаження автомобілю теж має значення, і воно провокує більшу витрату пального;
  • заміна масла, про яку не потрібно забувати: так двигун буде працювати краще, довше і буде «їсти» менше пального.

Варто сказати про перевищення швидкості, яке має значення для усіх параметрів – у тому числі, від цього залежить життя водія та оточуючих людей.

Де придбати покришки в Україні за низькою ціною?

Магазин «Tir-Shina» пропонує ознайомитися з розкішним асортиментом товарів: тут ви знайдете вантажні та легкові шини, покришки для спецтранспорту, літню і зимову гуму тощо.

«Tir-Shina» співпрацює з кращими світовими та вітчизняними виробниками, тому якість представленого товару – на висоті. Ми гарантуємо, що при умовах правильної експлуатації покришки прослужать не один сезон, а набагато довше! З повним асортиментом товарів можна ознайомитися за посиланням https://tir-shina.com.ua/.

Ціни «Tir-Shina» приємно дивують: так, можна змінити покришки без «удару» по вашому гаманцю! У магазині регулярно відбуваються акції, тому уважно слідкуйте за нашими новинами. Економія повинна бути розумною, тому ви отримуєте товар найкращої якості за низькою ціною.

Ваше замовлення буде доставлено у будь-який куточок України. Якщо ви зробите його до 13 годин, то ваші покришки «виїдуть» за вказаною адресою у той же день.

Приємних покупок!