Ми звикли вважати коркові дошки предметом офісного або максимум шкільного інтер'єру, але за останні роки ситуація змінилася і все частіше коркова дошка зустрічається вдома у кімнаті, на кухні або біля вхідних дверей.

Чому коркова дошка популярна?

Можна виділити чотири глобальні причини:

  • Універсальність. По-перше, буквально будь-які паперові носії можна закріпити на корковій дошці. Також на ній можна повісити ножиці і нитки, інструменти для рукоділля, ключі і ще багато інших дрібних предметів, які повинні бути під рукою. По-друге, можна використовувати дошку на вертикальній поверхні в будь-якій кімнаті, наприклад в дитячій для малюнків, у вітальні для фотографій, на кухні для рецептів або списку покупок, чи біля дверей для списку справ і ключів.
  • Простота використання. Все що потрібно зробити, щоб розібрати купу паперів, записів, нотаток - повісити їх на дошку за допомогою канцелярських кнопок або цвяхів. Буквально за хвилину робоче місце ставати чистим, а записи все одно перед очима.
  • Натуральність матеріалу. Пробку виробляють з кори коркового дуба, що росте в середземноморському регіоні (Португалія, Іспанія, Марокко і тд.) і в складі дошки практично немає інших матеріалів. Сама ж пробка відрізняється екологічністю. Фактично це відмерла кора дерева, яку знімають раз в кілька років (дерева навіть не потрібно рубати). Вона має гіпоалергенні і пиловідштовхуючі властивості, що важливо для використання в дитячих кімнатах, садках і школах.
  • Довговічність. Сам корковий матеріал не втрачає своїх властивостей десятки років. Він може служити 50 - 60 років, а то і більше. Звичайно, потрібно тримати в голові активність використання дошки. Чим частіше проколювати її голкою, тим швидше вона втратить початковий вигляд, але навіть при постійному використанні можна розраховувати на 8-10 років служби.

До речі, якщо ваша дошка покрилася дірками від кнопок її можна потримати на пару. Пар зволожує корковий матеріал і пори розширяться, а отвори, відповідно, стануть непомітними або як мінімум зменшаться.

Якщо ви плануєте придбати коркову дошку, будемо раді бачити вас в інтернет-магазині хенд мейд товарів Corky https://corky.com.ua 

Наші дошки зроблені вручну і мають унікальну форму, їх просто кріпити, а також можна сформувати коркову дошку на будь-який смак і розмір.