Асортимент обладнання для прибирання стає все різноманітнішим. У продажі регулярно з’являються корисні девайси різного призначення. Щоб придбати їх усі (від звичайного пилотяга до робота для миття вікон), доводиться витратити чимало коштів. Жертвувати сімейним бюджетом не хочеться так само як і відмовлятися від купівлі функціональних побутових «помічників»? Можна спробувати зекономити за допомогою одного з п’яти лайфхаків.

Розпродажі й акції

Розпродажі зазвичай пристосовані до якихось подій чи свят, як-от День народження магазину, Новий рік, Міжнародний жіночий день, Чорна п’ятниця або Кіберпонеділок. Окремо варто згадати сезонні сейли, головна мета яких — швидкий продаж товарів перед оновленням асортименту. Тривалість розпродажів обмежена.

Акції ж часто організовують без приводу. Їхніми ініціаторами можуть бути виробники та рітейлери. Прямо зараз за посиланням https://www.moyo.ua/bt/mbt/paroochistiteli/karcher/ можна замовити пароочисник Karcher за акційною ціною. Залежно від початкової ціни обраної моделі реально зекономити від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Кешбек

Послуга «кешбек» не обов’язково має бути активною у магазині. Повернути частину коштів, сплачених за техніку для прибирання, можна навіть якщо продавець не надає жодних бонусів за купівлю.

Для цього варто:

  1. встановити спеціальний додаток,
  2. скористатися банківською карткою з підключеним кешбеком.

Завдяки деяким сучасним банкам кешбек можна отримати:

  • за купівлю гаджетів у магазинах-партнерах,
  • за розрахунок карткою під час придбання товарів з визначених категорій.

Умови отримання кешбеку доступні на офіційних сайтах банків, а також у фірмових додатках.

Безплатне доставлення

Доставляння побутової техніки коштує дорого. Особливо, якщо мова про транспортування девайсів великого розміру. Переплачувати поштовим сервісам доводиться і за габарити, і за вагу.

Деякі магазини пропонують безплатне доставлення за умови придбання товарів на певну суму. Найчастіше вона стартує від 500 або від 1000 гривень.

Участь у програмах лояльності

Сучасні рітейлери роблять усе можливе, щоб перетворити «одноразового» клієнта у постійного. Один зі способів заохочення покупців — організація програми лояльності з приємними умовами.

Найпопулярніша практика, коли за кожну покупку клієнту нараховують бали або кошти на бонусний рахунок. Бонуси призначені для часткової оплати товарів.

Наприклад, у магазині https://www.moyo.ua/bt/mbt/pylesosy/karcher/ пилососи Karcher можна купити дешевше саме коштом бонусів.

Використання промокодів

Промокоди потрібні, щоб замовляти обладнання для клінінгу на спеціальних умовах, тобто зі знижкою або додатковим товаром у подарунок.

Де брати промокоди?

  1. На сайтах магазинів. Часто магазини оприлюднюють промокоди на власних вебсайтах — у «шапці», на найвиднішому місці.
  2. У додатках. Існують спеціальні програми, у яких зібрані коди на знижки у всіх популярних торгових мережах.
  3. У повідомленнях електронної пошти. Нерідко коди дарують за підписку на розсилку.
  4. У інфлюенсерів. Поширенням промокодів також займаються відомі блогери, які співпрацюють з магазинами.

Вищезгадані способи дозволяють купувати дешевше бюджетну і дорогу техніку для клінінгу.