Ви ходите до школи, навчаєтесь, потім змінюєте роботу, посади, удосконалюєтеся професійно, щоб нарешті потрапити на аудиторні лекції університету третього віку. Незважаючи на те, що навчання у навчальному залі все ще є важливою формою навчання, ви все частіше використовуєте он-лайн курси, пропоновані на сайті https://naurok.com.ua/courses. Навчання через інтернет дозволяє вибрати час роботи, а відстань від тренера не має значення.

Сьогодні слід додати ще одне речення: у виняткових ситуаціях, таких як епідемічна ситуація, яка вплинула на нас, а разом з цим і зобов’язання зберігати соціальну дистанцію чи навіть ізоляцію, навчання також повинно рухатися он-лайн. Аналізуючи пропозицію, варто звернути увагу на такі аспекти он-лайн навчання. Почніть з усвідомлення потенціалу тренера курсу:

Чи є тренер кваліфікованим для виконання такої діяльності?

Ми маємо на увазі не офіційну кваліфікацію у вигляді диплома про навчання в аспірантурі або навчання на педагогічній підготовці, а те, чи стосується вона теми, яка певний час є предметом курсу, чи ділиться вона знаннями чи публікує на ній

Чи має тренер досвід у предметній частині курсу?

Кажуть, що тренер здатний навчити клієнта всьому, достатньо надати йому відповідний план уроку. Однак слід віддати перевагу тим тренерам, які викладають те, що добре знають. Не всім подобаються тренери, які базують свої знання на кількох книгах, варто щоб тренер був практиком.

Чи отримають учасники сертифікати?

Найважливішою цінністю курсу є його освітня цінність, а професійне просування вимагає письмового підтвердження підвищення компетентності. Тому, якщо вам потрібен сертифікат, перш ніж приймати рішення про вибір курсу, перевірте, чи гарантує його вам цей курс.

Організатор курсу повинен передбачити метод перевірки знань, отриманих під час курсу, а також повідомити про це у пропозиції. Коли курс дозволяє вам перевірити ці завдання тренером або, принаймні, ви знайдете відгук про свої відповіді в курсі, курс у ваших балах набуває значення.

Чи можливі зазначені ефекти?

Добре, коли курс пропонує виконання більшого завдання - розробка плану уроку, діагностичних засобів або детального планування проекту.

Яка програма курсу?

Програма повинна бути логічною та змістовною. Однак, якщо мова йде наполовину про теми, які ви знаєте, це марна трата часу та грошей - шукайте курс, більш відповідний вашим потребам.