Незалежно від того, шановні випускники, захоплені ви математикою, чи кожен урок дає вам безсонні ночі, у квітні чи травні ви зіткнетеся з екзаменаційною сутичкою. Зі своєї багаторічної шкільної практики ви вже прекрасно знаєте, що неможливо за короткий час вивчити всі математичні нюанси та закономірності роботи. Основна навчальна програма охоплює багато розділів та питань, а іспит з математики базується на цьому матеріалі, тому варто планувати курси підготовки до ЗНО, щоб мати можливість зустрітися з ними до весни.
Паралельно з систематичними переглядами за вищевказаною схемою варто шукати та вирішувати тестові завдання та цілі екзаменаційні листи. Це дозволить вам:
- ознайомитися з формулою іспиту,
- відпрацювати методи роботи з відкритими та закритими завданнями.
Таким чином набувається здатність розпізнавати конкретні типи завдань, що призведе до впевненості в собі або більшого спокою в стресовій ситуації написання правильного іспиту з математики на ЗНО.
Повторення абсолютно не полягають у повторенні теоретичних питань, переписуванні шаблонів та схем або наведенні кількох прикладів, що ілюструють проблему. Повторення іспиту з восьмого класу з математики ґрунтується переважно на практичних вправах з розв’язування задач. Математику треба практикувати і повторювати. Тільки практика робить ідеальним, і щоб відчувати впевненість, що ви добре підготовлені до іспиту з математики, вам потрібні регулярні, ретельні, часті тренування.
Підводячи підсумок - підготовка до іспиту з математики до ЗНО вимагає гарного планування занять у часі та регулярних вправ. Будьте готові до досить тривалих повторень, тому, щоб збалансувати свій розпорядок дня і трохи більше, ніж просто трохи відпочити, не залишайте повторів до останньої хвилини. Варто розпочати у вересні, щоб наприкінці березня з почуттям добре виконаного обов’язку ви могли сказати собі, що добре підготувалися до іспиту з математики у одинадцятому класі.
Організація курсу
Виберіть курс у групі до десяти осіб. Найкраще проводити щотижневі збори, а оптимальна тривалість заняття - 2 години, хоча добре пройдений курс може мати і довші збори. Наші найкоротші курси тривають 90 хвилин, а найдовші 150. Виняток становлять курси під час зимових канікул. Варто розпочати курс восени, але запізнілі учні приходять у грудні чи січні, і вони також вживаються з матеріалом. На щастя, існує стільки курсів, що ви можете вибрати час, який вам найбільше підходить.