Лімфатичні вузли є дуже важливим елементом системи кровотворення з точки зору лімфоцітопоезу, формуючи імунну систему і так звану фільтраційно-фагоцитарну активність. Вони утворюють систему, розосереджену по всьому тілу, з'єднану у лімфатичних судинах. У вас значно збільшені лімфатичні вузли? Не варто недооцінювати проблему і відкладати візит до фахівця. Скористайтеся послугами медичної кліникі «UROSVIT» у Львові. Тут ви можете зробити УЗД лімфатичних вузлів. Це безболісно і не робить негативного впливу на організм. Ціна на узд лімфовузлів шії в Urosvit доступна і стартує від 360 гривень.

Що таке лімфовузли?

Лімфатичні вузли - це крихітні структури, яких багато по всьому тілу. Вони грають дуже важливу роль в управлінні імунною системою людини. Лімфатичні вузли можна порівняти з контрольними точками, куди вирушає інформація про сторонніх організмах (наприклад, віруси або бактерії). Коли цей сигнал отриманий, він стимулює лімфоцити в лімфатичному вузлі ініціювати і проводити імунну відповідь для боротьби з інфекцією.

УЗД лімфовузлів:

Ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів - це спосіб діагностувати новоутворення або відрізнити їх від запалень і патологій у вигляді кіст. Ультразвукове дослідження - повністю безпечний і безболісний метод діагностики захворювань.

У яких випадках варто проводити УЗД лімфатичних вузлів?

  • Зазвичай показанням до УЗД лімфатичних вузлів є їх збільшення, біль і зміни шкіри, видимі в місцях їх більших скупчень. Також слід пам'ятати, що деякі вузли розташовані в глибоких тканинах і оцінити їх при пальпації неможливо. Це відноситься, зокрема, до глибоких шийних вузлів, а також знаходяться в черевній порожнині і середостінні.
  • Ультразвукове дослідження лімфатичних вузлів також проводиться при тонкоголкової біопсії структур. Це діагностичний метод, що дозволяє виявити неопластические зміни. Матеріал тканини, зібраний під час біопсії, піддається гістопатологічного досліджень.

Відвідування фахівця, що виконує УЗД лімфатичних вузлів, починається з консультації, де лікар проводить обстеження і призначає діагностику. У медичної клініці «UROSVIT» Львові ви можете записатися на прийом, прямо на сайті, у зручний для вас час. Якщо у вас виникли питання, звертайтеся до фахівців за контактними телефонами. Вас чекає кращий сервіс і обслуговування!