Німецькі товари відомі своєю хорошою якістю та приємною ціною. Виробники доволі сильно турбуються за свою репутацію, тому старанно розробляють технології виготовлення своїх товарів, а також намагаються використовувати лише хороші та якісні матеріали. В українського покупця є можливість переконатися в цьому на власному досвіді. Замовляти товари з Німеччини стало набагато легше, адже інтернет-магазини пропонують велике різномаїття цікавих варіантів. А за посиланням https://npshopping.com/ru/landings/de ви дізнаєтеся як можна оформити доставку товарів до України за допомогою форвардингового сервісу NP Shopping. 

C2FmYQfA5dMwTLvtN5vh1-otFbTDsQm6czaGU3h33Qs5jDszNDyMMUCDT9kYPNAgPlSFWAiVq-XTru0flweqy5wIJ7R1SK9zuiTCG2JjutaPghqfqouaYdXwHQeodCIcWWcawcdD

Bonprix

Доволі популярний сайт одягу. Там зібрані товари для дітей, жінок та чоловіків. В інтернет-магазині Bonprix можна знайти абсолютно всі речі для формування базового гардероба на будь-яку пору року. Ціни на сайті доволі прийнятні та доступні різним категоріям населення.

Окрім одягу в інтернет-магазині можна знайти різноманітні товари для дому: килими, декоративні елементи, штори, простирадла, меблі, рослини та навіть все необхідне для саду та городу. 

Buffalo

Німецький виробник жіночого взуття різних категорій. Для виготовлення своїх товарів вони використовують натуральну шкіру, штучний нубук та замшу. Підкладка може бути виконана з текстилю, або шкіри. На сайті можна обрати різноманітні види взуття: босоніжки, кросівки, чоботи, туфлі та багато іншого. 

Окрім взуття в онлайн-магазині представлений широкий вибір сумок. 

Bugatti

Один з найпопулярніших магазинів одягу у Німеччині. Там зібрані різноманітні товари для жінок та чоловіків, а їх популярність зумовлена чудовою якістю виробів та новим поглядом на модні тенденції. Впізнати Bugatti доволі просто, адже цей одяг відрізняється своєю елегантністю та неповторним стилем. Цей німецький бренд можна віднести до середнього цінового сегмента, адже вартість товарів там дещо вища. 

Окрім одягу в даному інтернет-магазині можна придбати взуття та модні аксесуари, які допоможуть доповнити гардероб та створити ідеальний образ. 

Deichmann 

“Якісне взуття за доступними цінами”, - ці слова можна вважати головним лозунгом німецького виробника Deichmann. Для створення своїх товарів вони намагаються використовувати максимально якісні матеріали та робити їх зручними та комфортними в процесі експлуатації.

На офіційному сайті можна придбати жіноче, чоловіче, а також дитяче взуття. Особливу увагу варто звернути на спортивну лінію.

G-Star Raw

У німецькому інтернет-магазині G-Star Raw можна знайти широкий вибір жіночого та чоловічого одягу, проте найбільшою популярністю користуються саме джинсові вироби. Вони вважаються головною родзинкою бренду, адже виготовляються з хороших матеріалів та мають доволі доступну ціну. 

В інтернет-магазині можна часто знайти різноманітні акції та купити вподобану річ за вигіднішою ціною.

Замовлення товарів з німецьких сайтів в Україну

Якщо ви бажаєте придбати товари з Німеччини, то доставку краще довірити форвардинговому сервісу NP Shopping. Терміни міжнародної доставки - від 8 робочих днів. Вартість залежить від фактичної ваги замовлення з урахуванням упакування. Зверніть увагу, що якщо сумарна вартість замовлених товарів перевищуватиме 100 євро, доведеться платити ПДВ - 20% від суми, що перевищує 100 євро. Якщо ж загальна вартість замовлення понад 150 євро, потрібно платити мито в розмірі 10% від суми, що перевищує 150 євро, а також ПДВ (20% від суми, що перевищує 100 євро з урахуванням мита).