Секрет отримання ідеального блюда полягає в правильному співвідношенні всіх інгредієнтів. Піца не відноситься до винятків з цього правила. Застава отримання ароматної і смачної піци - вміння правильно співвіднести тісто і начинку. Піца доставка Хмельницький створюється за класичною рецептурою, що робить її надзвичайно смачною і подібної справжньої піци, приготовленої з дотриманням всіх італійських традицій.

Сучасні піцерії пропонують велику різноманітність розмірів і смаків популярного страви. Доставка піци в LA П'ЄЦ не стала винятком, адже саме багатий вибір часто залучає клієнтів. Але як вибрати оптимальний обсяг і якими вони взагалі бувають? Саме на ці запитання й відповіді ви знайдете відповіді в даній статті.

Поширені розміри і види коржів для піци

Для початку варто розглянути найбільш поширені розміри коржів. Існує велика різноманітність:

  • 8 дюймів;

  • 16 дюймів;

  • 26 дюймів;

  • 30 дюймів;

  • 38 дюймів.

Не менш важлива роль у товщини вироби. Для професіоналів правильно приготована коржик - це та, товщина якої не перевищує 5 мм. Варто згадати про американський варіант піци, де її готують виключно з пишного тесту з товщиною до 1 см. Також під час приготування приділяється увага бортикам. Тонка піца в Італії має невеликі бортики до 1 см. В американському варіанті товщина збільшена і має пропорційну залежність від коржів.

При замовленні піци варто відштовхуватися від чисельності людей, для яких призначене блюдо. Разом з ростом компанії буде збільшуватися діаметр піци. Правильна чи це тактика? Чи спадало вам на думку про те, що замовити дві-три маленькі піци це більш ситно і вигідно? Відповідь на це питання була отримана від британських інженерів.

Дослідження і їх результати

З метою визначення розміру ідеальної піци була проведена тривала та кропотлива робота. Займалася цим Євгена Чен, яка є математиком з Шеффвілда. Жінка намагалися об'єднати кулінарію та математику, щоб довести всебічну присутність науки в нашому житті, та те, що вона допомагає визначати формули майже кожного явища.

У висновку дослідження є інформація про те, що на одному відкушеному шматочку коржа, діаметр якого сягає 30 см, начинка на 10% перевищує той, який мав би бути з піци діаметром 36 см. При замовленні однієї страви на 36 см ви зможете отримати більшу начинку, а саме на 1 см, ніж в двох стравах по 18 см.

Це явище досить легко пояснюється. Невеличкі піци містять більше кірочок, тому під час приготування виходить нерівна пропорція коржа та наповнення. Отже, якщо перед вами стоїть такий вибір, краще зупинитися на на пропозиції з діаметром 38 см. Такий науковий підхід дозволяє є ще довше отримувати задоволення від смаку маргарити, 4 сири та інших страв від https://lapiec-pizza.km.ua/, гармонійно поєднуються начинка та тісто.