Гранітний відсів – популярний різновид будівельного матеріалу, що представляє собою сипучу суміш, що залишилася після просіювання щебеню. Розміри окремих частинок матеріалу варіюються від 0 до 5 мм.

Характеристики гранітного відсіву

Щоб отримати гранвідсів, виробники даного будматеріалу використовують спеціальне сито. Відсів граніту є однією з найбільш дрібних різновидів гранітного щебеню (менше нього тільки митий гранвідсів). Видобуток матеріалу здійснюється в природних умовах, в кар'єрах. Гранвідсів отримують під час дроблення великих шматків на елементи певної фракції. Під час даної процедури утворюється суміш, яку і відсівають через сито.

Компанія Express Tehbud в Києві має в наявності гранвідсів з розміром гранул 0-5 мм. Матеріал цінується за свою міцність і безпеку. Хороший гранвідсів не містить ніяких домішок і не вбирає в себе вологу.

Де використовується гранвідсів?

Сфера використання гранітного відсіву досить різноманітна. Матеріал ідеально підходить для:

  • створення дизайну інтер'єрів,

  • красивого ландшафтного дизайну,

  • будівництва різноманітних будівель і споруд,

  • проведення робіт у комунальній галузі.

Гранвідсів додається в розчин цементу, використовується у виробництві паркових елементів, тротуарної плитки, асфальтового покриття. Відсів також використовується в якості насипу під час ожеледиці, а також фільтруючого компонента для очищення води.

Гранітний відсів володіє високими декоративними та екологічними властивостями. Він незамінний в дорожньому будівництві, під час ремонтних робіт (додається в розчин бетону). Гранвідсів присутній і в складі елітної тротуарної плитки. Даний матеріал має гарну сипучість, і його нерідко використовують при облаштуванні дитячих і спортивних майданчиків. У будівельній галузі гранітний відсів використовується для:

  • виготовлення водопровідних жолобів, якісної плитки для мощення тротуарів;

  • створення асфальтобетонних сумішей, декоративних, будівельних і оздоблювальних матеріалів;

  • очищення та якісної фільтрації води в фільтрувальних системах;

  • виготовлення продукції з кераміки;

  • дорожнього будівництва;

  • створення декоративних стінових панелей.

Гранвідсів затребуваний в роботах з благоустрою територій. Безсумнівною перевагою матеріалу від Express Tehbud є його невисока ціна і гідна якість. З допомогою гранвідсіву здійснюється декорування клумб, доріжок і стежок в саду.

Як замовити?

Express Tehbud займається доставкою гранвідсіву будь-якого обсягу. У вас є можливість замовити гранвідсів за вигідною ціною, все що потрібно – це заповнити заявку на сайті компанії або зв'язатися з менеджером по телефону.