Якщо спитати у будь-якого чоловіка, чи любить він рибалити, відповідь однозначно буде «Так». Бо саме на водоймищі людина може забути про свої проблеми та із задоволенням слідкувати за вудкою чи спінінгом, потираючи руки в очікування омріяного кльову. Але перед тим, як виїхати на риболовлю, варто уважно підібрати водойму, врахувати умови для комфортного перебування, та завчасно забронювати місце на певну дату. Ці організаційні моменти займають багато часу та потребують неабиякого терпіння. Саме тому готельно-ресторанний комплекс «Selena Family Resort» пропонує унікальну послугу - рибалка в Черкасах з гідом на Дніпрі. Це безумовно новий напрямок відпочинку, який користується неабияким попитом серед відпочиваючих та гостей комплексу.

Види риболовлі.

1. Спінінг з човна. Гід запропонує найоптимальніший варіант щодо снастей, обладнання та результативної техніки лову. Саме завдяки професійному гіду, відпочивальник буде відчувати себе не як на нудному уроці з економіки, а як на відпочинку із давнім другом. Враховуючи всі фактори та побажання клієнта, гід зробить все, щоб ця маленька пригода завершилась величезним задоволенням та трофейною рибиною.

2. Поплавкова вудка. Цей класичний вид риболовлі більш спокійний та дозволить відпочити від щоденного стресу шанувальникам врівноваженого відпочинку. Гід допоможе підібрати підходяще обладнання та розповість маленькі таємниці кожної водойми, щоб замовник обов’язково відчув тремтіння рук від задоволення отриманого улову.

На кожному етапі замовника буде супроводжувати професійний гід комплексу – Деніс Золотухін – людина, яка дуже захоплена риболовлею та обожнює все, що з нею повязане. З 2004 року займається професійною ловлею, та продовжує вивчати водойму, має напрацьовані місця, знайде мову з новачком та досвідченим рибалкою.

Додаткові послуги

Комплекс додаткових послуг для шанувальників риболовлі у «Selena Family Resort» створений таким чином, щоб відпочиваючі не відчували жодного дискомфорту та сповна насолоджувалися природою Черкас та відпочинком:

  • Транспортування на острів
  • Міні-бар та ланч на воді.
  • Шашлик на острові.
  • Чистка, заморозка або приготування улову.

Вартість риболовлі

1. Риболовля на човні Finval555 Mercury за 4 години –  3600 грн. за 1 людину, та 4300 грн. – за двох.

2. Риболовля на човні у світловий день –  6500 грн. за 1 людину, та 7700 грн. – за двох.

Риболовля з гідом у «Selena Family Resort» - якісний відпочинок високого рівня.