Безпечне виконання хімічних експериментів є пріоритетом кожного вчителя. Він повинен захищати себе, а також учнів, які спостерігають за процесом. Тому для школи важливо правильно вибрати посуд для кабінету хімії, за допомогою якого навіть вибухові реакції можуть бути безпечними. Аксесуари, в яких зберігаються хімікати, також дуже важливі для шкіл. Варто вибирати поліпропіленові або армовані поліетиленові пляшки, стійкі до дії хімічних речовин. Також підійде скло з правильно профільованою пробкою. Для обробки потрібні лабораторні кювети.      

Обладнання шкільних лабораторних 

Не можна заперечувати, що меблі та обладнання з практичних робіт з хімії гарантують безпеку та комфорт. Скляні резервуари дозволяють безпечно зберігати розчини, а також реактиви. Для експериментів знадобляться;:

  • колби,

  • піпетки,

  • пробірки.

У разі більш небезпечних реакцій необхідно використовувати аксесуари, захищені від виходу шкідливих газів і рідин. Набір лабораторного посуду включає боросилікатні аксесуари, стійкі до корозійних речовин, основ і солей, а також перепадів температури. Як відомо, деякі експерименти, які передбачені програмою середньої школи, вимагають нагрівання пробірок, тому такі властивості є суттєвими. Порівнюючи речовини між собою та зберігаючи отримані результати, необхідно помістити їх у безпечне місце, і саме тут працюють стенди.         

Набори лабораторного посуду для середньої школи

Для середньої школи потрібно буде обладнати студію хімічним лабораторним склом з вагою. Це дозволяє студентам точно вимірювати окремі тверді речовини та рідини, щоб забезпечити безпеку експерименту. У разі реакцій, що стосуються летких вибухових речовин, потрібно використовувати бюрету для відбору проб газу. Найнебезпечніші експерименти може виконувати лише вчитель, дотримуючись усіх запобіжних заходів. 

Обладнання кабінету біології

Для того щоб навчальний процес працював ефективніше і одночасно приносив результати, варто використовувати певні атрибути навчання. Як результат, студенти краще розуміють тему і водночас її легше запам’ятовують. Обладнання для кабінету біології дозволяє вивчати різні теми, наприклад, анатомію чи ботаніку. Тут варто зупинитися на філограмах, предметом яких може бути, наприклад, побудова екосистем. Моделі поперечного перерізу є незамінною дидактичною підтримкою. У обладнанні приміщення, безперечно, також повинні бути мікроскопи. Вони дають змогу вивчати детальніше, наприклад, тканини рослин або мітохондрії.