Зростальний попит на харчові продукти і прагнення до органічних рішень тиснуть на сільськогосподарський сектор. Інтелектуальне рільництво, або «Сільське господарство 4.0» стає ключовим рішенням, і так починається ще одна, уже четверта революція в сільському господарстві.

У Європі точне рільництво з цифровізацією набирає популярність — усе більше фермерів починають впроваджувати цифрові технології для поліпшення свого господарства. Автоматизовані системи управління, цілеспрямоване, що базується на даних використання добрив і пестицидів, польові роботи та безпілотні літальні апарати, датчики аналізу ґрунту, автономне управління — цифрування в сільському господарстві розвивається прямо на очах.

рільництво

Ми є свідками великого прориву, без якого світ не міг би йти нога в ногу з виробництвом харчових продуктів через зростання населення. І вже зараз можна стати частиною цього прориву завдяки https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/kontrol-potoku-ta-materialiv/.

Сільське господарство 4.0 відходить від рівномірного використання води, добрив і пестицидів на всіх полях. Натомість, фермери використовують необхідні мінімальні обсяги та направляють діяльність у певні зони із заданим попитом.

Як виглядала промислова еволюція?

З XVIII століття й до нашого часу промисловість постійно розвивається й розширює спектр своїх можливостей. Збір інформації про посіви в режимі реального часу є найбільш важливим елементом для підвищення ефективності.

Перша промислова революція датується другою половиною XVIII століття й характеризується винаходом парового двигуна і впровадженням машин у виробничі процеси. Друга промислова революція, що базується на розвитку електроенергії для побутових і промислових застосувань, відбулася в кінці XIX століття. Третя промислова революція тривала все двадцяте століття, коли впроваджувалися нові все більш автоматизовані машини, проте вони весь час вимагають втручання людини.

Нині ми знаходимося на ранніх стадіях четвертої промислової революції або промисловості 4.0., ґрунтуючись на концепції розумних заводів, де машини є автономними та мають взаємопов’язані системи, що взаємодіють одна з одною. Лікування залежить від фактичного стану рослин, збільшуючи врожайність культур.

рільництво

Мета полягає в тому, щоб адаптувати виробничі системи, наприклад, через поліпшення сівозміни для досягнення кращих рівнів виробництва. З іншого боку, ефективність виробничих систем збільшується через оптимізації витрат води, добрив і фітосанітарних продуктів, отриманих від сільського господарства.

Багато ферм уже почали використовувати безпілотні літальні апарати для отримання даних із великих відстаней. Проаналізовані дані, завантажені в трактор, допоможуть йому працювати відповідно до вимог поля, завдяки чому така автоматизація стає ефективною й рентабельною.