Сонячна енергія використовується для виробництва теплової енергії (за яку несуть відповідальність колектори) та електрики (фотоелектричні панелі).
В останні роки кількість одержуваної таким чином сонячної енергії різко зросла. На такий стан речей в першу чергу впливають фотоелектричні установки, а точніше - надзвичайна популярність цього типу енергії, яка починає з'являтися в багатьох будинках. Компанія
Sun-Energy.com.ua пропонує сонячне електрообладнання, включаючи:
- комплекти сонячних електростанцій;
- сонячні панелі;
- сонячні інвертори;
- комплектуючи для монтажу;
- контролери заряду;
- акумулятори та інше.

Що таке сонячна енергія

Сонячна енергія - це результат процесів, що відбуваються на сонці. Вона також відома як найчистіша форма енергії, яку можна використовувати таким чином, щоб не наражати на небезпеку довкілля.
В даний час сонячна енергія у світі видобувається для двох цілей.
1. Виробництво тепла.
2. Виробництво так званої зеленої електрики.

Як сонячна енергія збирається і перетворюється в електрику?

Залежно від вимог та типу використовуваних пристроїв - метод отримання енергії, що виходить від сонця, може приймати дві різні форми. З одного боку, це можуть бути класичні сонячні колектори, тобто елементи, які «ловлять» сонячні промені для нагріву технічної води. З іншого боку, сонячні промені можуть використовуватися в якості джерел електрики, за що відповідальні фотоелектричні елементи.

Процес нагріву води

За цю область відповідають вищезгадані сонячні колектори. Падаючі на колектори промені автоматично перетворюються в тепло, яке відповідає за підігрів води для побутового споживання в будинках та приміщеннях компаній. Крім того, сонячні колектори також є відмінним способом нагріву води, використовуваної для обігріву будівель, а також води в басейнах.

Виробництво енергії

На відміну від рішення, згаданого вище, фотоелектричні установки не несуть відповідальності за пряме виробництво тепла. Замість цього їх роль полягає у виробництві електроенергії, яку можна використовувати по-різному (як для нагріву води, обігріву будівель, так і для живлення окремого обладнання та машин).
Тут варто згадати, що роль фотоелектричних установок також може полягати в живленні інших пристроїв, наприклад сигналів світлофора, аварійного живлення та багатьох інших.

Сонячні промені - повністю екологічне джерело енергії, для виробництва якої не потрібне використання природних ресурсів Землі. Крім того, на відміну від більш традиційних методів (вугілля, газ, нафта), щоб використовувати цей вид енергії, не потрібно забруднювати навколишнє середовище.