22 березня в Майамі стартував престижний тенісний турнір Miami Masters 1000. Через зниження рівня призових багато відомих спортсменів відмовилися від участі в турнірі. Це стосується насамперед чоловічої сітки, де не буде здебільшого спортсменів із топ-10 світового рейтингу. У порівнянні з попередніми роками призовий фонд турніру знизився з 16,7 до 6,68 млн, що майже в 2,5 рази менше.

Краща ракетка України Еліна Світоліна, яка займає п'яте місце в рейтингу WTA не відмовилася від участі в турнірі та вже забезпечила собі вихід до третього кола змагання. Зробити ставку на матч Світоліна — Александрова можна з мобільного телефону. Тут зібрані всі букмекерські контори, які пропонують мобільні додатки для ставок на базі операційної системи Android.

Еліна Світоліна пропустила перше коло турніру й відразу пройшла до другого, де їй протистояла американка Шелбі Роджерс. Для найсильнішої української тенісистки матч вийшов непростим. Світоліна стартувала з поразки в першому сеті 3:6, а потім здобула дві перемоги 7:5 і 6:3. Загальна тривалість матчу — дві години 30 хвилин.

Світоліна діяла невпевнено в першому сеті. Уже на першій подачі українка могла повести в рахунку, але не змогла оформити три брейки підряд. До середини партії рахунок був 3:2 на користь українки, але Роджерс узяла чотири гейми поспіль і оформила перемогу 3:6. Другий сет став продовженням першого. Дівчата багато нервували й помилялися, але Світоліна не дозволила собі таких самих помилок, як і в першій партії. У результаті Світоліна довела сет до перемоги 7:5 за геймами. Зрівняти рахунок у матчі українці дали змогу її майстерність і характер, оскільки вона зрівняла рахунок у другому сеті тільки в кінцівці партії.

Третій сет спортсменки почали з обміну перемогами на чужій подачі. Американці не вистачило досвіду й сил для успішного ведення боротьби в третьому сеті. Світоліна легко захищала свою подачу та впевнено діяла на чужій, як підсумок — перемога за геймами 6:3.

Для Еліни Світоліної це вже друга вольова перемога в сезоні. Першу вона здобула в матчі з Оленою Остапенко на турнірі в Мельбурні. У третьому колі турніру в Майамі Світоліна зіграє з росіянкою Катериною Александровою. Представниця Росії стартувала з другого кола, обігравши аргентинську тенісистку Надію Подороску з рахунком 6:0, 6:4. Матч пройде 27 березня.