Той самий, абсолютний бестселлер, що не здає своїх позицій від моменту виходу!  Таким спокусливим його робить не лише крутий функціонал, а й вигідна вартість. Як це змогла здійснити Apple та в чому переваги епл вотч се – розбиратимемося далі, а поки можна хутенько перейти на сайт Apple Room і замовити цей гаджет за ну ду-у-у-же приємною ціною ще нижчою, ніж будь-коли і будь-де!

Отож, якщо перший крок до мрії зроблено і годинник перевірено та додано в корзину, то саме час перейти до оцінки характеристик та відгуків користувачів, аби таки натиснути вирішальне «замовити».

Що у ньому такого цікавого? 

Apple Watch SE – перший бюджетний розумний годинник, що компанія Apple представила у 2020-му році разом із набагато дорожчим флагманом 6-ї серії. До речі, саме випуск SE позначив, так би мовити, виходом на пенсію 3-тю серію.

 

Що змінилося у дизайні?

Apple Watch SE отримав дизайн Series 4 та останні функції наступних серій.  Розмір екрану на 30% більший, ніж в 3-й серії, тобто такий же, фактично, як і у шістки. Матеріал, з якого виготовлений годинник – надійний алюміній, що означає лише одне – за якість можна не переживати. Стосовно дисплею – як практично найніжнішої частини гаджету, також можна не переживати:  загартоване скло Ion-X

прослужить вам максимально круто! До речі, стосовно води, яка теоретично може потрапити на ваш годинник.. Гарні новини! У ньому без проблем можна мити руки, потрапляти під сильні зливи, плавати, навіть приймати душ! Спонсор таких можливостей - IP68 – стандарт захисту.

Так, корпус вийшов доволі практичним, у меншій палітрі кольорів, ніж то й же 6 Series, але аж ніяк не можна назвати це недоліком, враховуючи дійсно бюджетну ціну. Отож, доступний гаджет у трьох класичних кольорах – Silver, Space Gray та Gold.

Решта в дизайні практично без змін.

Як відрізнити годинники?

Можна, але не від найпершого погляду. Добре це чи ні – вирішувати вам, а ми поки розповімо, як це здійснити на практиці.

Отож, готові? Достатньо просто перевернути його стороною, дотичною до шкіри. Серія SE не отримала пульсоксиметр для вимірювання рівня кисню в крові. Це передбачало би ще одну групу світлодіодів, що потягнуло би за собою збільшення вартості та зміни у самій будові.

Чому варто придбати розумний годинник?

У сучасному світі дуже легко згубитися у годинах, днях, навіть тижнях, адже шалений ритм диктує свої умови. Хоч, якщо у вас на руці є гаджет, який контролює не лише ваш графік, а й більшість процесів та повідомляє про них – це неймовірно зручно.

Що вміє Apple Watch SE?

Не зважаючи на бюджетність у ціні, годинник максимально продуктивний.

Йому підвладні, без перебільшення, ряд крутих функцій.

Давайте розглянемо найважливіші, що так чи інакше вплинуть на ваш вибір.

Отож, до діла.

  1. Музика та подкасти. У колекції Apple Music 70 мільйонів треків.3 Це означає, що улюблену музику можна слухати навіть без телефону.
  2. Контроль спорту, підрахунок кількості калорій, закриття кілець активності  – ох, це ідеальний варіант, якщо попереду пляжний сезон: календарний або не зовсім. Для усіх, кому важливо підтримувати фізичну форму та слідкувати за здоров’ям. Десятки тренувань у вільному доступі, а також можливість підключення до тренажерів...і це ще не всі переваги! Досягайте більшого разом із Apple Watch SE.
  3. Розумний годинник точно знатиме, як ви себе почуваєте, а також не нав’язливо допоможуть сформувати корисні звички, а також виміряти серцебиття…А завдяки функції fall detection він стане  відмінним подарунком для тих, чиє здоров’я вам не байдуже.
  4. Підключивши годинник до телефону, ви зможете прямо зі зап’ястя телефонувати.
  5. Контролюйте  сон та нічні жахіття – Apple Watch нагадає про те, аби ви спали достатньо та спокійно.
  6. Безконтактний розрахунок – лиш один дотик. Просто внесіть 1 раз дані карток і економте купу часу!

 

Про переваги Apple Watch загалом та SE Series можна говорити просто безкінечно, проте ліпше одного разу придбати і відчути їх на власному прикладі…ну і зап’ясті!

Тим паче, що мережа магазинів Apple Room має для вас гарний варіант: у дизайні (на будь-який смак) та у ціні!

Чекаємо на вас кожного дня онлайн чи офлайн, адже готові вітати щасливих власників крутого гаджета.

 До зустрічі!