Незважаючи на те, що Польща не входить до провідних юрисдикцій із низьким податком у Європі, таких як Беліз, вона надає кілька важливих переваг іноземним інвесторам. Серед них можна назвати стійку економіку, великий внутрішній ринок та нижчі витрати на відкриття та ведення бізнесу у порівнянні з іншими західноєвропейськими країнами. Тому все більше українців задумуються над тим, щоб відкрити бізнес в Польщі.

Солідна економіка

Польща має міцний економічний фундамент, і вона була єдиною європейською країною, яка зафіксувала зростання ВВП під час світової економічної кризи. Уникнувши рецесії, країна продовжувала прогресувати, і деякі фактори, що сприяли останнім економічним показникам, можуть включати:

  • приватне споживання,
  • результати ринку праці,
  • значна частка експорту,
  • конкурентоспроможність польських компаній. 

Привабливі інвестиційні сектори

Польща є популярним напрямком бізнес еміграції українців, і компанії виявляють, що тут є багато можливостей для ведення власної справи. Серед провідних секторів можна назвати харчову, автомобільну та аерокосмічну галузі, електроніку та бізнес-послуги. Польща також стає дедалі популярнішим напрямком для ІТ-компаній. Сектор аутсорсингу в Польщі також зафіксував постійне зростання. Сектор ділових послуг є одним з найкращих роботодавців у країні, і компанії в цій галузі базуються головним чином у великих мегаполісах. Насправді є багато українських інвесторів, які відкривають бізнес в Польщі. 

Стимулювання бізнесу

Важливою перевагою для інвесторів, які відкривають бізнес у Польщі, є те, що вони мають доступ до різноманітних податкових субсидій та стимулів. Максимальний рівень інвестиційної допомоги залежить від розміру компанії та регіону, в якому вона буде базуватися. Деякі з видів витрат, понесених компаніями, які можуть отримати право на допомогу, - це ті, що стосуються:

  • придбання землі, будівель чи техніки,

  • витрат на передачу технологій,

  • витрат на оренду, в деяких випадках.

Крім того, адміністративні процедури, пов'язані з відкриттям компанії в Польщі, такі як процедура створення компанії або реєстрація торгової марки допоможуть виконати фахівці компанії GLOBAL JOBS.

Низькі одиничні витрати на робочу силу, легкий доступ до ринку ЄС у поєднанні з великим внутрішнім ринком, а також той факт, що польські працівники талановиті та висококваліфіковані - це всі переваги для інвесторів з України, які починають бізнес за допомогою GLOBAL JOBS.

Це лише деякі з причин, чому українські інвестори вирішили розпочати бізнес у Польщі. GLOBAL JOBS допоможе зацікавленим підприємцям вивчити все, що може запропонувати ця країна з точки зору можливостей для бізнесу.