Здійснюючи ремонт у ванній кімнаті, кожна людина замислюється про заміну центрального об'єкта приміщення - ванни. Щоб її використання приносило приємні емоції, а сантехніка радувала око не один день, потрібно грамотно вибрати модель, яка підійде саме вам. Про те, як це зробити, ми розповімо нижче.

Якщо ви бажаєте ванну купити за вигідними умовами, то вам варто відвідати сайт інтернет-магазину Leoceramika, де представлені тільки перевірені бренди з високим рівнем якості та надійності!

Вибір матеріалу ванни

Переглядаючи розкішні фотографії в журналах, ми мимоволі віддаємо перевагу не тому, що підходимо саме нам, а модним тенденціям. Бачучи красиву чавунну ванну зі всілякими установками, покупець прагне купити саме цю модель, не враховуючи її габарити і якість. Цю помилку можна назвати фатальною, тому що при виборі сантехніки, перше, на що варто звертати увагу - якість і матеріал.

Щоб вам було простіше розібратися, розглянемо особливості 4 основних варіантів.

1. Чавунні. Мають середню теплопровідність, високу стійкість до зовнішніх впливів, високу ціну і обмежений модельний ряд.

2. Сталеві. Мають середнюї теплопровідність, більш низьку вагу (в порівнянні з чавунними моделями), мають доступні ціни.

3. Акрилові. Є фаворитом більшості завдяки прекрасному зовнішньому вигляду і невеликій вазі, що дозволяє проводити монтаж самостійно. Вони мають широкий асортимент форм, що дозволяє зробити покупку не тільки тривіальної прямокутної, але і круглої ванни. Також ванни з цього матеріалу мають низьку теплопровідність.

4. Мармурові. Розкішні і привабливі моделі мають досить велику вагу, тому що виготовляються з мармурової крихти. Вони стійкі до агресивного зовнішнього середовища і мимовільного руйнування. Мають високу ціну, але вона компенсується привабливим зовнішнім виглядом.

Вибір розміру

Сучасне виробництво розділяє ванни на 3 типи: маленькі, стандартні і великі. Перший варіант не дозволяє приймати водні процедури повноцінно, тому що їх габарити не мають на увазі зручне розташування користувача (вони в 2 рази менше стандартних моделей). Другий тип має стандартні розміри від 150 до 180 см (ширина) - ідеальне рішення для хрущовок і приміщень з невеликою ванною кімнатою. Останній, найцікавіший варіант - прекрасне рішення для приватного будинку або просторій ванни. Він дозволяє вибрати моделі розміром від 180 до 200 см.

Вибір форми

Виробники прагнуть розширити виробництво, вводячи щорічно нові моделі і матеріали. Так, сьогодні можна зустріти конструкції, виконані під натуральний камінь або в неординарних формах. Будь-яку з них ви можете встановити в свою ванну кімнату, а якщо внутрішній голос твердить, що ванна повинна бути оснащена незвичайною купіллю, сміливо слідуйте його покликом.