Рекламно-сувенірні корпоративні подарунки — традиційний спосіб заохочення працівників та дружній знак професійного виявлення поваги до клієнта чи партнера.

Не хочете дарувати банальні та непотрібні подарунки, та водночас не знаєте, що подарувати? Для початку Вам потрібно виходити зі специфіки ведення бізнесу та визначитися з подарунковою аудиторією. Проте незалежно від призначення, сувенірна корпоративна продукція повинна поєднувати високу якість та доступну ціну. 

Невеличкі оригінальні рекламні сувеніри можна подарувати партнерам по бізнесу або колегам під час ділової зустрічі або після неї. Тут не варто економити на якості, а також бажано підібрати щось потрібне — блокнот, ручку, флешку з нанесенням логотипу Вашої компанії, та інші дорожчі подарунки. 

Корпоративні подарунки працівникам — це хороший знак уваги до колег по роботі. Косметички, парасолі, пледи, брелки, кепки й інші потрібні подарунки, які завжди будуть доречними не лише на робочому місці, а й за його межами.

Подарункові набори стануть прекрасним рішенням, якщо Ви проводите конференцію чи акцію. 

Кожен сувенір, подарований клієнту повинен служити як продовження цінностей, на яких побудовано бренд. Його завдання полягає в тому, щоб цей подарунок викликав необхідний асоціативний ряд і служив ланкою в ланцюзі "мотив — реалізація мотиву через купівлю бренду".

Незвичайні брендовані логотипом фірми подарунки допоможуть заручитися підтримкою працівників, згуртувати колектив, і навіть підписати вигідний контракт. We Sell Everything завжди з радістю готові створити подарункові набори під потреби Вашої фірми, які неодмінно сподобаються працівникам, клієнтам та партнерам.

 

Пам'ятайте, що корпоративні подарунки будуть працювати на Вашу компанію і через місяць, і через рік.