Мансардні вікна краще розташувати в кожній кімнаті що б там було досить денного світла. Не варто в спальнях встановлювати мансардні вікна маленького розміру, краще встановити одне, але велике. Вікна рекомендується встановлювати відповідно до рекомендацій виробника ВЕЛЮКС, який пропонує послуги на сайті https://pl.myprostir.com/, а саме на 10 кв. м. площі кімнати 1 кв. м. скління. А ось для комор або гардеробних можна встановити вікно менших розмірів.

Наприклад, якщо на мансарді відсутні фасадні вікна, і це одне єдине приміщення, і його площа 40 кв. м, то потрібно встановлювати не менше 4 мансардних вікон розміром 114х118 (площа скління одного вікна 0,95 кв. м). А для кращого освітлення кімнати, вікна слід розташувати одне на проти одного.

Як вибрати правильний розмір та кількість вікон?

Вибираючи розмір та кількість мансардних вікон, обов'язково враховуйте оптимальне освітлення для вашої мансарди. Знаючи необхідну площу скління, ви зможете підібрати необхідний розмір та кількість вікон.

З якого матеріалу роблять мансардні вікна?

Мансардні вікна виготовляють з деревини хвойних порід. Всі вікна VELUX виготовляються на сучасному обладнанні під суворим контролем якості. Оброблена деревина просочується  спеціальними антисептичними складами і покривається прозорим лаком в декілька шарів для додання їй природного кольору, а так само для захисту від пошкоджень. Для захисту дерев'яної поверхні вікна із зовнішнього боку вона закривається алюмінієвими планками.

Мансардне вікно з ПВХ

Білі пластикові мансардні вікна виготовлені із спеціального ПВХ-профілю, що гарантує надійну роботу та поліпшене тепло збереження. Як правило такі вікна застосовуються для кімнат з значною вологістю (рекомендується для установки в приміщення сан. вузлів, ванних кімнат, саун, басейнів) і кімнатах з білим інтер'єром.

Дерев'яне вікно в поліуретані

Дерев'яне мансардне вікно в поліуретані виготовляється так само як і класичне мансардне вікно. Каркас вікна з клеєної деревини покритий монолітним поліуретаном. Таке вікно не боїться підвищеної вологості, стійке до механічних впливів і не вимагає догляду.

Високоосні поворотні мансардні вікна

Високоосні поворотні мансардні вікна мають вісь обертання, підняту на 2/3 висоти стулки, яка, крім того, за допомогою виконавчих механізмів піднімається над скатом даху. Така конструкція вікна дозволяє вільно - без нахилу - дивитися у вікно. Вона також забезпечує легкий доступ до зовнішньої панелі і безперебійну роботу вікна за допомогою ручки, розташованої в нижній частині крила.