Виклики сьогоднішнього часу спонукають свідомих українців серйозніше ставитись до власного здоров’я, щоденно дбати про безпеку. Епідеміологи радять уникати місць, де є активний трафік та закритих приміщень. Це означає, що перебувати у закладах громадського харчування ризиковано. Ось чому все більш популярною стає доставка їжі Вінниця: https://lapiec-pizza.vn.ua/ .
Поки піца їде, ви - відпочиваєте
Не лише епідеміологічна обстановка, а й брак часу примушують багатьох з нас відмовлятися від чергового прийому їжі в компанії з улюбленими смаколиками. Дехто за браком часу вже традиційно пропускає обіди, інші не мають сил на приготуванні вечері. В подібних ситуаціях варто користуватися послугами доставки готової їжі: https://lapiec-pizza.vn.ua/. Очікуючи, так приємно відпочивати. Хтось вмоститься на м’якому килимі, а комусь краще втому залишити у ванні.
А далі…знову відпочивати, насолоджуючись славнозвісною італійською піцою. Недарма вона стала фавориткою і в нашій країні. Ця страва здатна створити відчуття свята завдяки яскравому вигляду. Італійська смакота приваблює гурманів своїми численними перевагами:
-
розмаїттям кольорів;
-
екологічністю випікання та натуральністю складу;
-
неперевершеним, розкішним ароматом;
-
хрусткою скоринкою у поєднанні з соковитою начинкою;
-
універсальністю застосування та зручністю споживання.
Шанувальники піци стверджують: саме вона є найчастішим гостем на вечірках, офісних обідах, пікніках. Знаменитий пиріг приносять з собою у гості, беруть в дорогу. Серед переваг називають ідеальне поєднання pizza italiana з іншими стравами. Та й напої до страви можна замовляти будь-які. В залежності від виду випічки, вона смакуватиме з капучіно, соками, чаями.
Народження королеви фаст-фуду
В нашій країні улюблена страва італійців з’явилася в кінці минулого сторіччя. А на батьківщині перший заклад, де подавали піцу, був відкритий в Неаполі в 17 столітті. Якось туди таємно завітав Фердинанд І — король двох Сицилій. Він сховався за маскою, скуштував наїдки і закохався у них! Король був здивований смаком і розмаїттям начинок на круглому коржі. Але його численні спроби «прописати» страву при королівському дворі були марними. Королева вперто не бажала бачити на своєму столі харч простого люду.
Винахідливішим став Фердинанд ІІ. Він доручив подбати про королівське оформлення страви, запровадив традицію її вживання спеціальними вилками. У парку біля королівського палацу правитель наказав спорудити піч на дровах аби своїх іменитих гостей вгощати ароматною стравою. Це було у 1832 році. Поступово піца стала в Італії фавориткою усіх жителів — заможних і бідняків.
Нині в цій країні працює понад 30 тисяч піцерій. Доброю традицією там стали чемпіонати серед піцайоло з багатьма конкурсами. Віднедавна участь в них приймають і українські фахівці.