Якщо вас приваблює проміжний варіант між глянцевими та матовими натяжними стелями, сатинові натяжні стелі в Києві стануть ідеальним вибором. Такі полотна характеризуються красивою грою світла, безліччю можливих фактур і кольорів, а також тривалим періодом експлуатації (натяжні стелі з сатиновою обробкою мають гарантію на 7 років і більше). 

Що таке сатинові натяжні стелі?

Зовні сатинові стелі нагадують шовк, але в той же час, їх вартість набагато нижча, а термін служби набагато довший. Для виготовлення таких натяжних стель використовується плівка ПВХ - надійний та екологічно чистий матеріал, який не тільки довговічний, але і недорогий. Завдяки спеціальному покриттю полотно захищене від пилу і бруду, що полегшує обслуговування стелі. Крім того, сатинові натяжні стелі стійкі до високих температур і витримують до 60 °C, не змінюючи свого зовнішнього вигляду, тому вони підходять для встановлення в саунах та ванних кімнатах. Крім того, натяжні стелі у вигляді сатинового покриття захистять вас від затоплення та затримають до 100 літрів води за раз.

Основними перевагами натяжних сатинових стель є:

  • ідеально гладка текстура;

  • ніжна гра кольорів;

  • може поєднуватися з різними елементами освітлення;

  • простота чищення - натяжну стелю досить протерти сухою тканиною або нанести на тканину 10% розчин аміаку, а потім витерти насухо;

  • надійність - текстура натяжної стелі з сатиновою плівкою нагадує тканину, хоча така натяжна стеля зроблена з полівінілхлориду.

Де найчастіше використовуються сатинові натяжні стелі?

Елегантні та стильні сатинові натяжні стелі, включаючи атласні багаторівневі стелі, можна використовувати в різних кімнатах. Оскільки вони добре працюють з гіпсокартоном і придатні для зонування, їх також можна встановити в коридорі або спальні. Сатинова стеля універсальна, вона буде добре виглядати як на невеликій площі, так і у великих кімнатах. Натяжна стеля такого типу також буде хорошим варіантом для кухні, особливо якщо її розміри дозволяють поєднати атласну натяжну стелю з матовою.

Професійні компанії встановлюють сатинові натяжні стелі будь-якої складності: вони можуть бути дворівневими або багаторівневими конструкціями, доповнені світлодіодними лампами або світлодіодним підсвічуванням. Крім того, сатинові стелі можуть бути монохромними, з малюнком або фотодруком, також популярні різні форми натяжних сатинових поверхонь - плоскі, криволінійні, конусоподібні або у формі арки.