Кухонний комбайн — необов'язковий, але дуже корисний кухонний прилад. Техніка істотно спрощує підготовку та зберігає багато часу власнику. До того ж один кухонний комбайн замінює відразу декілька пристроїв — він робить фарш і паштет, замішує тісто, збиває крем, шаткує овочі та фрукти, натирає продукти. Набір функцій залежить від конкретної моделі, однак покупка в будь-якому випадку виходить вигідною.

Обираємо виробника

Великі компанії конкурують між собою, постійно вдосконалюючи свою техніку. Наприклад, в комбайнах Bosch одночасно працюють дві чаші, пристрої Moulinex відмінно збивають навіть невелику кількість продуктів. Якщо шукайте хороше співвідношення ціни, характеристик і надійності, варто звернути увагу на кухонні комбайни та машини Тефаль. Вони довговічні, енергоефективні, відмінно справляються зі своїми завданнями. До того ж виробник передбачає тривалу гарантію на свої прилади. Щоб її отримати, замовляйте техніку «Тефаль» у офіційних представників бренду. Знайти інформацію можна на сайті www.tefal.ua

На що звернути увагу при виборі кухонного комбайна

Насамперед потрібно визначитися, для яких саме цілей ви купуєте машину. Всіма можливими функціями наділені лише деякі преміальні моделі. Більшість людей використовує зазвичай 3–5 опцій. Тому не завжди є сенс переплачувати.

Функціональність кухонного комбайна в значній мірі залежить від насадок, які входять в комплектацію. Це можуть бути ножі-подрібнювачі, емульгуюча пластина, шейкер, вінчики різних форм, терки, гаки, лопатки, преси, ролери подрібнювачі.

По конструкції кухонні комбайни нагадують або блендер (шейкер) або швейну машинку. Перші компактні та порівняно недорогі, другі — більш професійні, з розширеним функціоналом. У них зазвичай вбудовані м'ясорубка, соковижималка.

Наступний крок — перевірка характеристик. Зверніть увагу на наступні моменти:

  • Потужність. Варіюється від 300 до 1700 Вт. Чим вона вища, тим краще комбайн справляється з в'язкими, твердими, жилавими продуктами. До того ж висока потужність дозволяє працювати з великими порціями.
  • Швидкість. Режимів може бути від 2 до 15. Однак 5 зазвичай більш ніж достатньо. Чим твердіше продукти, тим вище потрібні обороти. Перевагою буде наявність імпульсного режиму.
  • Місткість. Обчислюється в урахуванням кількості користувачів, звички заготовлювати про запас. Найчастіше вибирають моделі на 1,5 і 3 літри.

Перевагою буде наявність різних додаткових опцій. Наприклад, блокування двигуна при попаданні твердого предмета (наприклад, кістки). Ще одна корисна функція — захист від перегріву. Є комбайни, які не включаються при неправильно встановленій насадці. Все це підвищує безпеку користування технікою, продовжує її термін служби.