Останні роки тенденція пошуку роби за кордоном стає все більш активною. Для деяких – це табу, але для переважної більшості населення це єдина можливість заробити солідну суму грошей та покращити своє матеріальне становище.

Причини, які змушують шукати роботу за кордоном:

  1. Невідповідність заробітної плати до потреб людини в Україні.
  2. Відсутність професії за факом.
  3. Неспроможність працювати за фахом, пошук роботи в будь-якій сфері.
  4. Вигідні умови працевлаштування в Європі (висока заробітня платня в стабільній валюті, сприятливі умови праці).

Звичайно причин значно більше і кожний випадок має свою історію. Але окрім причин є ще така складність як сам пошук гідної вакансії за кордоном. В цьому сенсі необхідно докорінно проаналізувати, які очікування людина покладає на майбутню роботу, скільки бажає отримувати зарплатню та які види робіт виконувати.

Де шукати вакансії за кордоном

Для тощо щоб проаналізувати наявні вакансії, умови працевлаштування та суму зарплатні рекомендовано зайти на сайт https://jobian.com/, де пошук вакансій на роботу за кордоном відбувається на постійній основі.

Користувачі сайту можуть безкоштовно зареєструватись та заповнити своє резюме, обрати вакансію та розпочати працювати.

Переваги сервісу пошуку роботи за кордоном очевидні:

  • прозорі умови працевлаштування та заздалегідь оговорені умови;
  • великий вибір вакансій в різноманітних сферах діяльності;
  • лише перевірені пропозиції працедавців;
  • юридична підтримка та фінансова безпека.

Сервіс пошуку роботи Jobian має зручну структуру сайту, да користувач може найти будь-яку інформацію та корисні поради. Окрім того діє мобільний додаток Jobian, де користувачі можуть відстежувати вакансії та історію переглядів його резюме.

Підтримка клієнта на всіх етапах пошуку роботи за кордоном

На кожному етапі працевлаштування в закордонній компанії наші фахівці будуть консультувати та давати свої рекомендації. Підготовка документів, умови трансферу, проживання та заробітної плати будуть відомі наперед та погоджені з людиною, що шукає роботу.

З Jobian робота за кордоном без знання мови стала реальністю. Ми надамо перекладачів для безперешкодного спілкування з роботодавцями, допоможемо вирішити питання з місцем проживання, завжди будемо на зв'язку.

Отримайте нові можливості. Почніть заробляти більше, реалізуйте власний потенціал. Все, що потрібно - вибрати вакансію, за якою ви хочете працювати або обрати з запропонованих.