Останнім часом багато людей не бажають бути прив'язані до офісу та монотонної щоденної праці, котра в більшості випадків не приносить задоволення. У сучасному світі велика частина населення віддає перевагу віддаленій роботі. Це дуже просто та зручно. Завдяки дистанційній роботі, ви зможете самостійно планувати свій день. Для позначення віддаленої роботи використовують термін "фріланс", а вільний фахівець, який працює на себе, відповідно − фрілансер.

Фрілансер не має встановленої заробітної плати та графіка роботи. Для багатьох людей саме фріланс стає дуже відповідальним кроком, завдяки котрому можна знайти інші варіанти щомісячного доходу. Фрілансер буде сам обирати як, скільки та з ким працювати. Освіта у даному випадку не має значення. Важливо володіти знаннями та навичками для виконання конкретної задачі, котра буде поставлена перед вами. 

Якщо продивитись статистику, то фрілансери заробляють на 50-100% більше своїх офісних колег.

Основні переваги дистанційної праці:

  • комфортні умови;
  • економія часу;
  • наявність вільного часу для родини, зустрічі з друзями, тощо;
  • вільний графік роботи;
  • зручні та вигідні умови, котрий фрілансер підпирає під себе.

Завдяки фрілансу, ви зможете займатись улюбленою справою з будь-якого куточку світу.

Сучасна фріланс біржа Weblancer є свого роду мостом, котрий з'єднує роботодавця та фрілансера. На платформі вже зареєстровані безліч користувачів з більш ніж шістдесяти країн.

На сайті представлено безліч спеціальностей. Ви зможете обрати для себе найбільш вигідну пропозицію, котра буде повністю відповідати усім вашим забаганкам, критеріям, потребам. Обирайте ту вакансію, котра буде вам по душі. Займатись улюбленою справою та ще й отримувати за це гроші, що може бути кращім?

Сьогодні фріланс дає безліч можливостей для розвитку та самореалізації. Залишити офіс та перейти на вільний графік роботи ви зможете у будь-який зручний для вас час. Деякі спочатку пробують поєднувати офісні справи та фріланс, але майже одразу розуміють, що на фрілансі можна заробляти у декілька разів більше, та покидають офісну рутину назавжди.

Для того, щоб стати фрілансером, вам не треба буде займатись паперовою тяганиною, обходити лікарів, заводити трудову книжку. Все набагато простіше, ніж може здаватися. Треба лише пройти душе просту реєстрацію на біржі та коректо заповнити встановлену форму.