Дуже небажана присутність гризунів в саду, на ділянці або в безпосередній близькості від будинку. Занадто велика їх кількість може викликати втрати як їстівних, так і декоративних рослин. Найбільше збільшення  гризунів зазвичай реєструється в період з ранньої осені до весни, і їх проблема особливо актуальна в місцях зберігання кормів. Щоб позбутися від гризунів в їх природному середовищі, можна використовувати безліч різних методів. Найпопулярнішими є різні отрути. Інтернет-магазин «Аптека садівника» пропонує ознайомитись з каталогом, в якому є засоби захисту рослин, та отрута від гризунів -родентицидів в різноманітності видів. Є два основних типи:

  • антикоагулянти - вони пошкоджують кровоносну систему і порушують згортання крові. Доступні одноразові антикоагулянти, які діють після першого прийому, і багатодозові антикоагулянти, що означає, що гризун повинен споживати кілька порцій отрути за раз, щоб він подіяв;
  • гострі отрути - найчастіше одноразові і сильно отруйні, вистачає одного прийому першої дози;

Чому варто купити отруту для гризунів?

Уповільнений або пригнічений ріст сільськогосподарських культур, пережовані коріння і з'їдені рослини на поверхні - це лише деякі з наслідків діяльності гризунів. Гризуни переносять хвороби, які надзвичайно небезпечні для людини і тварин. Більш того, миші і щури не хочуть залишати колись населені місця. Їм досить знайти їжу, і вони відразу стають позаплановими орендарями. У каталозі представлені різні родентициди, які допоможуть захистити ваші рослини.

Особливості:

Родентициди - це хімічні речовини, які виготовлені у виді смачних кульок з приємнім харчовим ароматом и отруйною речовиною всередині, яка використовується для знищення гризунів, поєднують в собі ефективність з доступною ціною.

Перед покупкою хімічного препарату необхідно визначити, з якими видами гризунів маєте справу, і скільки шкідників з'явилося в зоні вирощування. Це дозволить вам зробити оптимальний і, отже, ефективний вибір отрути. Ви повинні знати, що хімічні засоби захисту рослин зазвичай дуже токсичні, тому їх використання повинно здійснюватися під наглядом людини, що володіє великими знаннями в цій області. Також необхідно дотримуватися особливих застережних заходів.

Інтернет-магазин «Аптека садівника» пропонує вигідні умови для покупки, включаючи: доступні ціни, великий вибір, зручний спосіб оплати, доставку по країні.