В Україні чимало сільських господарств займаються вирощуванням худоби і птиці. Хтось - для власного вживання в їжу, хтось - для подальшого продажу. Справа в тому, що при неправильному годуванні тварин і птиці результат підгодовування досить повільний і неефективний – він займає багато часу, а підсумкова вага тварини досить скромна. Тому, багато господарств використовують спеціальні комбікорми, що мають в своєму складі всі необхідні поживні речовини для швидкого і здорового росту тварини, птиці.

Де купити?

Вибираючи комбікорм, важливо зробити замовлення в надійній компанії, яка надасть якісну продукцію, а не дешеву підробку. Однією з таких компаній в Україні є підприємство AVA MARKET, що входить до міжнародної мережі AVA GROUP. Підприємство налічує кілька онлайн магазинів в Україні, а також 40 складів в різних регіонах країни, що забезпечує швидку доставку продукції в усі населені пункти.

Ознайомитися детально з компанією і зробити замовлення комбікорму ви можете на сайті - вся продукція розділена на відповідні розділи, що допомагає швидко знайти необхідну продукцію для птиці, свиней, корів або кролів. Є корми для дорослих осіб і для молодих дитинчат.

Магазин має кілька суттєвих переваг, які роблять його одним з кращих у своїй галузі на Україні:

  1. Великий асортимент продукції - вибрати потрібний товар тут зможе кожен відвідувач.

  2. Висока якість кормів – магазин співпрацює виключно з надійними і перевіреними виробниками: всі тварини будуть мати хорошу вагу і здорове м'ясо. При виробництві використовуються тільки найкращі види сировини.

  3. Доступні ціни - вони нижче, ніж у багатьох аналогічних магазинах. Пов'язано це з прямими договорами з виробниками, а також з широкою оптовою мережею.

  4. Швидка і надійна доставка в усі куточки країни - знадобиться всього до 3 днів навіть для доставки у віддалені селища.

  5. Кілька варіантів оплати продукції – кожен покупець може вибрати оптимальний спосіб.

Крім того, ви можете зателефонувати магазину або відправити онлайн запит на консультацію. Досвідчений менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом і відповість на будь-які супутні питання: допоможе вибрати продукцію, докладно розповість про її переваги, а також оформить замовлення, зорієнтувавши за вартістю і термінами доставки.

Скористайтеся послугами перевіреної компанії – годуйте свою худобу і птицю тільки якісним комбікормом, що забезпечить вас непоганим прибутком, якщо ви розводите тварин і птицю для продажу. Якщо робите це для особистих цілей, комбікорм порадує швидкістю зростання і вагою домашніх тварин.