Стамбул - місто, розташоване на двох континентах. Перлина Візантійської імперії, місто з неповторною атмосферою і багатовіковою історією, де Захід зустрічається зі Сходом, а християнський світ зустрічається з ісламським. Для тих, хто ще не встиг побувати в Стамбулі, туристична компанія «Танго Тревел» організовує авіа тури в Стамбул зі Львова по самій вигідною ціною. Ми організуємо ваш вільний час відповідно до ваших уподобань і смаків. Пропозиція включає:

  • неймовірній Стамбул;
  • чарівний світанок Турции: Стамбул + Каппадокія.

На сайті можна більш детально ознайомитися з умовами туру, вибрати кількість днів і замовити акційний тур з урахуванням особистих переваг.

Що варто подивитися в Стамбулі?

Стамбул, розташований на березі Мармурового моря і протоки Босфор, є самим густонаселеним і найбільшим містом Туреччини. Це галасливий мегаполіс, в якому проживає близько 15 мільйонів чоловік! Стамбул займає одне з перших місць в списку найбільш відвідуваних міст світу завдяки своєму унікальному розташуванню на двох континентах, багатовікової історії, що йде корінням в стародавні часи, безцінним пам'ятників і унікальну атмосферу, яка представляє собою суміш Східного і Західного світу! Історичні райони Стамбула повністю включені до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО - серед безцінних пам'яток старого міста слід відвідати музей Айя Софія, приголомшливу Блакитну мечеть або величезний палац Топкапи, який більше 400 років був політичним центром всієї імперії! Не меншу привабливість, ніж пам'ятники історії і мистецтва, є жваві стамбульські базари, де можна купити практично все, а мистецтво торгу є досконалим.

Запрошуємо вас в прекрасну Туреччину, яка стала нашим будинком, а може бути, одного разу стане і вашим!