Трускавець - бальнеологічний курорт в Україні, розташований в передгір'ях Карпат, в 100 км від Львова і в 90 км від українсько-польського кордону. Це невеликий курорт, розташований у мальовничій долині, з усіх боків оточеній грядою невисоких горбів і гір - Східні Карпати. Тут сучасні санаторії, прекрасні бювети, курортні парки і чисте повітря. Безліч кафе, ресторанів, концертних залів і музеїв дають можливість приємно провести час. Дельфінарій «Оскар» запрошує на шоу чорноморських дельфінів і ведмежих кішок, є можливість дельфінотерапії, а аероклуб рекомендує повітряні тури.

Реабілітація в Трускавці - санаторій Rixos Prykarpattya

Пройшовши за посиланням https://rixos.ua/uk/meditsinskiy-tsentr/reabilitacziya/, ви зможете більш докладніше ознайомитися з можливістю реабілітація в Трускавці за медичною програмою ""Реабілітація" у "Rixos Prykarpattya".

На території Трускавця 14 природних мінеральних джерел і родовища гірського озокеритового воску.

Основним лікувальним фактором Трускавця, єдиного в своєму роді в світі, є мінеральна вода Нафтуся. Ця слабомінералізована вода не навантажує тканини людського організму непотрібним вапном і натрієм. Вона безбарвна і прозора, а речовини, що містяться в неї в невеликій концентраціях, повністю розчиняються. Має легкий запах сірководню і нафти. Сірководень утворюється в результаті діяльності корисних цілющих нафтових бактерій. Він усуває застій жовчі в жовчних протоках і печінці, стимулює утворення і виведення жовчі в тонкий кишечник, збільшує кількість вироблюваної жовчі і, таким чином, ефективно виводить токсини з печінки і всього організму. Він запобігає утворенню каменів, підтримує лікування діабету і ожиріння, збільшує активність травного тракту, підшлункової залози і ендокринних залоз, підвищує опірність організму, знижує ризик онкологічних захворювань.

Марія - вода, отримана з розсолів, тому має злегка солонуватий присмак. Вона містить сірку, бікарбонат, соду і магній. Заспокоює запалення слизової оболонки шлунка, знижує кислотність і секрецію шлункового соку.

Дуже ефективним засобом для реабілітації є так зване Озокерит, тобто земний віск, отриманий шляхом перегонки сирої нафти. Використовується в тепловій терапії. Озокерит має протизапальну й антисептичну знеболюючу дію. Його добувають в околицях Борислава, в 10 км від Трускавця. Озокеритотерапія рекомендується при захворюваннях печінки, жовчовивідних шляхів, сечокам'яної хвороби, сольових плямах, захворюваннях суглобів, гінекологічних захворюваннях і захворюваннях нервової системи.