Якісні ортопедичні матраси - запорука здоров'я і спокійного відновлюєчего сну. Добрий матрац - це такий матрац, який відмінно підтримує хребет і все тіло, забезпечуючи при цьому високий комфорт відпочинку на довгі роки. Для тих, хто зацікавлений в покупці матраца, рекомендуємо відвідати гіпермаркет матраців - Твій Матрас, де представлений каталог з великим вибором видів, включаючи: безпружінні, боннельній блок, Топпер, незалежні пружини. У нас є широкий асортимент матрасів від кращих виробників, серед яких кожен наш клієнт обов'язково знайде щось для себе. Всі моделі, представлені на сайті, детально описані, щоб споживач міг докладно ознайомитися з їх характеристиками.

Серед доступних моделей уваги заслуговують:

  • Сучасні безпружинні латексні матраси, які виготовляються з натурального, змішаного і синтетичного латексу. Перевага матраца цього типу - виняткова гнучкість і довговічність. Латексний матрац не деформується і не зношується з часом. Відповідна система вентиляційних каналів забезпечує правильну циркуляцію повітря і відповідний клімат під час сну. Латекс стійкий до розмноження бактерій і грибків.
  • Пружинні матраци мають високу стійкість до деформації, працюють безшумно і забезпечують дуже хорошу підтримку тіла. Модель накрита двосторонньої тканиною з наповнювачем. Завдяки цьому матрац гарантує стабільну підтримку тіла і відмінно підійде людям з великою вагою. Такі вироби звичайно бувають мякими або середньої жорсткості. 
  • Топер для диванів ідеально рівняє поверхню, забезпечуючи здоровий і приємний сон. Комбінація стійкої основи і гнучкого чохла підійде як людям з великою вагою, так і тим, хто цінує більш жорсткі, але зручні матраци. Можна використовувати топер для корекції старого матрасу.
  • Великий вибір ортопедичних матраців вітчизняних та зарубіжних виробників зі зручним вибором по заданих параметрах і докладним описом характеристик.
  •  Гарантія низької ціни і доставка по всій країні. При покупці ви отримуєте гарантію, що кожен виріб оригінальне, нове, а також виготовлено з кращих матеріалів. Кожен товар попередньо упакований для транспортування.

Переваги покупки в магазині «Твій Матрац»

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, ми будемо раді допомогти - наші консультанти по телефону або онлайн з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вибрати матрац, відповідний вашим потребам.