Популярність Закарпаття, як виняткового курорту, постійно зростає, завдячуючи цілющим кліматичним чинникам, різновиду мінеральних вод та багатоплановості розважальних заходів. Лікування в санаторіях Закарпаття – це лікування мінеральними водами в поєднанні з фізіо-, бальнео-, спелеотерапією й іншими методами. Ще один важливий фактор – наявність умов не тільки для лікування дітей, а й для їх відпочинку: розвинена дитяча інфраструктура, навколо дива природи, захоплюючі екскурсії.

Стосовно проживання, то санаторії Закарпаття створили всі необхідні умови, незалежно від того, це багатоповерховий корпус чи невеликий затишний будиночок. Харчування 3-4-разове дієтичне. Санаторії Закарпаття мають бювети, обладнані на власних територіях або ж в безпосередній близькості до природного джерела. Лікування в санаторіях Закарпаття цінне ще й тим, що вони мають басейни з мінеральними або термальними водами.

Переваги

Курорти Закарпаття ламають звичне уявлення про санаторно-курортне лікування, як про нудні, набридливі процедури й недостатність різноманітних розваг. Незначна територія Закарпатського регіону дозволяє, відпочиваючи на одному курорті – веселитися в сусідньому, проживаючи в одному санаторії – відвідувати розважальні заходи в прилеглому. А розваг тут багато, наприклад, незвичайні екскурсії до виноробів і сироварів, плескання в чанах і поїздки на квадроциклах, польоти на планерах і походи в гори, сплав по гірських річках і дегустація місцевих екопродуктів.

Курорти Закарпаття – це джерело мінвод. У жодному регіоні немає стільки джерел з різноманітними водами, такими як Поляна Купель, Криниця, Теплична, Олегівська, Кушницька, Лужанська, Лісарнянська, Боржавська, Сойминська, Келечинська, Поляна Квасова тощо. Іншими словами, тут є мінеральні води всіх чинних груп, а 4-х родовищ відповідають воді «Єсентуки», 7 – «Боржомі». Тому лікування мінеральними водами Закарпаття – це завжди позитивний результат.

Ну і не можна не згадати про неповторні термальні джерела, яких більше ніде немає в нашій країні. Сюди їдуть звідусіль на лікування суглобів на м’язевої системи.

Курорти Закарпаття – це, як кажуть, вийшов з корпусу й одразу ж опинився в цілющому світі природи, відчуваючи всюди гостинність корінного населення. відпочивальники мають можливість поласувати в колибах самобутніми закарпатськими стравами, вином, наливками й трав’яними чаями.

Лікування

Курорти Закарпаття мають кілька різновидів оздоровлення:

  • лікування мінеральними водами проводиться на курортах Шаян, Кваси, Поляна та інших;
  • лікування гарячими термальними джерелами. Найбільш відомі Берегово та Велятино;
  • оздоровлення природними факторами. В основному це гірськолижні курорти, де взимку проводиться катання на лижах, а влітку – прогулянки на підіймачах. Найбільше приваблюють курорти Драгобрат і Пилипець.

Всього ж курорти Закарпаття нараховують 18 санаторіїв, де здійснюється лікування мінеральними водами: Свалява-Сольва, Кришталеве Джерело, Боржава, Сонячне Закарпаття, Карпати, Сузір'я, Квеле Поляна, Шаян, Карпатія й інші санаторії Закарпаття.

Лікування в санаторіях Закарпаття дає хороший результат при:

  • лікуванні хвороб гастроентерологічного профілю і проблемах, пов’язаних з порушенням обміну речовин
  • порушеннях кістково-м’язового апарату
  • сечокам’яному діатезі й сечокам’яній хворобі, циститі, пієлонефриті
  • хронічному простатиті й вродженій патології нирок
  • лікуванні периферійної нервової системи
  • недугах верхніх дихальних
  • серцево-судинної системи

Характерна особливість лікування в санаторіях Закарпаття.

Тут функціонують санаторії, як економ варіанту, так і дорогі комплекси. Популярністю серед бюджетних користується багатопрофільний санаторій Теплиця, в якому застосовується однойменна мінеральна вода. Гарну репутацію має і санаторій Сонячне Закарпаття. Перш за все, через води Поляна Квасова та Поляна Купель.

Полюбляють туристи оздоровлення в престижних комплексах, до яких належить комплекс Сольва і санаторій Кришталеве Джерело. Крім багатоплановості лікування, тут є чимало можливостей, щоб відпочити цікаво і з користю.

З усіх питань придбання путівок в санаторії Закарпаття, зустрічі, трансферу й організації екскурсійного обслуговування, звертайтеся до експертів. Великий досвід роботи у роботі на курортах безпомилково організує вам ефективний і змістовний відпочинок.