Сьогодні існує безліч способів прорекламувати власний бренд. При ньому деякі з цих способів – цілком бюджетні та водночас ефективні. І, якщо раніше реклама з’являлась виключно на банерах та по телебаченню, нині ми можемо бачити її скрізь – інтернет, розсилки на пошту чи в месенджери чи навіть конверти та календарі.

Наклейки чи стікери – це невеликого розміру поліграфічна продукція. Але, як показує практика, при правильному підході та розумінні деяких секретів, маленькі наклейки з логотипом вашої компанії допоможуть просунути бренд та завоюють довіру клієнтів.

Як і де використовуються наклейки з логотипом?

Може здатись, що наклейки – це поліграфія, яка використовується тільки в якості декору і не несе практичної функції. Однак це не зовсім так – не варто нехтувати такими виробами – вони можуть бути вам вельми корисними:

 • Наклейка, розташована на конверті чи упаковці, забезпечує кращу герметичність товару та запобігає передчасному її розпакуванню. Це помітно покращує якість транспортування – ви будете впевненими, що покупець отримає продукцію неушкодженою.
 • На наклейці можна розташувати не тільки логотип. Меншим шрифтом можна вказати також і корисну для клієнтів інформацію: номер телефону, дату виготовлення, склад тощо. Це покаже покупцям, що ви відповідально ставитесь до своєї аудиторії.
 • Ну і не варто недооцінювати рекламну функцію. Використовуючи кольори та логотип компанії, ви закріплюєте її образ в голові покупців. Так збільшуються шанси на те, що наступного разу, обираючи товар вашої категорії, люди виберуть вже знайому продукцію.

Переваги наклейок з лого бренду

Наклейки з логотипом вашої компанії – на перший погляд непомітний маркетинговий хід, який, втім, має багато переваг:

 • Вигідна ціна. Наклейки вважаються одним із найбюджетніших способів реклами. Особливо, якщо замовляти великий тираж. Дізнатись ціну на виготовлення наклейок з логотипом можна на цій сторінці компанії Форвард Принт.
 • Наклейки з лого – унікальна поліграфічна продукція, яка максимально відтворює концепцію вашого бренду. Для цього варто лиш використовувати корпоративні кольори, впізнаваний логотип, шрифти тощо.
 • Мають широку сферу застосування.
 • В сучасних типографіях друк стікерів відбувається на новітньому обладнанні, що дозволяє точно передати відтінки та контури зображень.
 • Економія коштів. Так, наприклад, якщо керівництво компанії хоче отримати брендовані конверти, листівки чи блокноти, можна замовити наклейки з логотипом, а самі, наприклад, блокноти придбати окремо за меншою вартістю. Це вийде дешевше, ніж друк на конвертах чи блокнотах.

Як правильно продумати дизайн стікерів?

Як зробити так, аби маленька наклейка перетворилась на ефективну рекламу вашого бренду? Тут варто звернути увагу на кілька таких аспектів:

 • Уважно вивчайте вашу цільову аудиторію. Ретельний аналіз (стать, вік, рід занять потенційного клієнта) дозволять детальніше продумати стиль, кольорову гаму стікера тощо.
 • Зауважте, що наклейки мають невеликі розміри. Отже, багато кольорів на них – не найкраща ідея. Рекомендуємо поєднувати на стікері не більше як 2-3 відтінки.
 • Якщо не маєте досвіду в оформленні поліграфічної продукції, краще скористатись послугами досвідчених дизайнерів. На щастя, сучасні поліграфії пропонують таку послугу – вам лишається тільки описати, я ви бачите стікер, а спеціаліст створить декілька макетів дизайн наклейки.
 • Форма наклейки так само важлива, як і кольори. Сучасне обладнання дозволяє отримати поліграфічну продукцію, як класичних форм (квадрат, прямокутник, коло), так і в більш оригінальних варіаціях. Не бійтесь експериментувати – це дозволить виокремити ваш бренд з-поміж інших.
 • Якщо плануєте окрім логотипу розташовувати на виробі текст, оберіть більший розмір для наклейки. В іншому випадку втратиться гармонія між зайнятим та вільним простором.

Невеликий стікер на товарі із зображенням логотипу компанії – непомітна, але ефективна прицільна реклама, яка викарбовується в пам’яті та робить ваш бренд більш впізнаваним серед цільової аудиторії. Саме це підвищує лояльність покупців та гарантує збільшення продажів.