Марка TESCOMA, напевно, не потребує представлення. З моменту свого створення, пропонує широкий асортимент продукції найвищої якості за розумними цінами.

Асортимент інтернет магазину http://tescoma-ukraine.com.ua/ - це більше 2000 продуктів, що ідеально підходять не тільки для традиційних кухонь, а також для сфери громадського харчування. Така продукція спрощує приготування, сервіровку і презентацію страв.

Продукцію TESCOMA можна зустріти в більш ніж ста країнах по всьому світу.

Довгостроковий успіх торгової марки TESCOMA на світових ринках ґрунтується на деяких принципах:

  • Нові технології та постійний розвиток
  • Створення оригінального дизайну
  • Використання матеріалів вищої якості і турбота про ідеальну якість обробки
  • Різноманітний і широкий асортимент кухонного приладдя.

На сучасному ринку, продукції TESCOMA довіряють вже багато фірм, магазинів і дистриб'юторів.

Вам потрібно взяти з собою їжу? В школу, на роботу, на екскурсію? Якщо так, то Вам знадобляться якісні харчові контейнери, фляги або бутербродниці. Виберіть з нашого асортименту ті, які будуть краще для вас.

Якщо вам потрібно перемістити рідкі страви, наприклад, супи, готові страви або кашу, і підтримувати їх температуру, ви можете вибрати з асортименту фляг. До ваших послуг модні фляги з 3 круглими водонепроникними пластиковими ємностями. Продукти в них збережуть свою температуру, будь то холодні або гарячі страви.

Альтернативою для фляги є сумка-холодильник, яка обладнана знімним термоізоляційним вкладишем для поділу гарячих страв (наприклад, головної страви) і холодних страв (наприклад, салатів) і кишеню для зберігання столових приладів або серветок.

Якщо ви не дбаєте про підтримку температури страв, то вибирайте повний асортимент контейнерів і коробок для зберігання продуктів і харчових продуктів, а також їх безпечного переміщення в школу, на роботу і на екскурсії. В асортименті ви знайдете як окремі контейнери для їжі різних розмірів або набори з декількох контейнерів. Окремою частиною асортименту є контейнери для дітей на другий сніданок, спеціальні контейнери для фруктів, бутербродів або сендвічів.

Також в асортименті є гриль барбекю з регульованою температурою. Контактний гриль забезпечений термостатом з установкою температури, гратами і пластинами, які ви можете вибрати в залежності від типу страви або ступеня його зміни. Знімні пластини ви можете сміливо мити під проточною водою, інші частини гриля чистити вологою ганчіркою.