При виборі вікон для будинку чи квартири вартість часто є основним чинником, адже на відміну від побажань клієнтів бюджет зазвичай обмежений. На вікна пластикові ціни мають досить широкий діапазон, і залежать вони від багатьох деталей. Тому дуже важливо грамотно поставитися до вибору потрібного варіанту.

вікна пластикові ціни

Вартість вікон залежить від великої кількості факторів:

  • розміри та особливості конструкції;

  • обраний віконний профіль;

  • кількість камер у склопакеті;

  • додатковий функціонал склопакетів.

Щоб продемонструвати, наскільки це важливо, наведемо приклад. Одне й те ж вікно розміром 1,35*1,1 м із двокамерним склопакетом коштуватиме від 3 до 8 тисяч гривень залежно від типу профілю та виробника. Різниця в 100% цілком істотна.

Також розцінки сильно різняться за типом вікна. Найменшими є глухі одностулкові металопластикові вікна ціни. Від півтори тисячі обійдеться вікно з поворотно-відкидною стулкою. Близько трьох тисяч коштують класичні двостулкові вікна пластикові з однією поворотно-відкидною стулкою.

Це лише частина прикладів, щоб показати – підійшовши до питання з розумом або звернувшись за консультацією до фахівців компанії "Стандарт вікна", можна зберегти в сімейному бюджеті декілька тисяч гривень, які точно не будуть зайвими для потреб вашої родини.

Як зменшити ціну на металопластикові вікна без втрати якості?

Найпростіший спосіб, який рекомендують фахівці компанії "Стандарт вікна" – скористатися сезонними пропозиціями. Традиційно, коли йде мова про монтаж вікон, найкращим часом для цього є кінець весни, літо та початок осені. З погляду логіки все правильно. Проте всі клієнти віконних компаній думають так само. В результаті великий попит у літній сезон дає можливість продавцям обслуговувати клієнтів на своїх умовах.

Зазвичай до листопада сезон закінчується, попит падає, і компанія "Стандарт вікна" запускає великі сезонні знижки. Так, цілком можна заощадити навіть 20-30% від загальної суми замовлення разом із монтажем. Водночас сучасні будівельні матеріали й інструменти цілком прогнозовано поводяться під час осінньо-зимових монтажних робіт.

Другий дієвий спосіб – відмова від додаткових опцій. Ламінація, декоративні шпроси, тонування – все це істотно підвищує на вікна пластикові ціни. Біла профільна система цілком естетична та підходить для більшості дизайнерських рішень. Тому якщо хочете зекономити, обирайте звичайний колір рами. А от на чому категорично не можна економити – фурнітурні елементи. Довіртеся професіоналам "Стандарт вікна" – вони доберуть оптимальну комплектацію вікна під ваш бюджет і потреби.