Львів – це один з найгарніших і найдавніших міст України, де відчувається особлива гармонія та специфічна атмосфера . Кожен мешканець України, і турист повинен відвідати та побачити власними очима: пам'ятки, культуру та саме місто. Потрапити у казку на вузьки вулочки, відчути аромат смачної кави та побувати на цікавих екскурсіях.

Саме зараз ми розповімо Вам популярні місця:

Площа Ринок

Середньовічна площа - яка прославлена своєю архітектурою і культурною пам'яткою.

Міська Ратуша

Дуже душевне місце з нереально чудовими краэвидами. Коли Ви знаходитесь на самому верху Ваше серце замирає від побаченої краси.

Оперний театр

Найкращій варіант вечірнього проведення дозвілля. Театр прославився інтер'єром, виповненим у стилі ренесанс і бароко.

Цитадель

Львівська цитадель розташована на одному з пагорбів неподалік від центру і є унікальною пам'яткою австрійської фортифікації.

Палац Потоцьких

Палац в стилі класицизму.

Також во Львові існують унікальні місця про які мало хто знає. Ми виділили декілька з них:

Секретна аптека

Цей інтерактивний музей дозволяє своїм відвідувачам ознайомитися з древніми секретами краси і молодості.

Шахта, де видобувають каву

Величезний вибір сортів кави а також всього, що має відношення до кавової темі. Можна випити кави всередині закладу, можна на відкритому майданчику. Родзинка "копальні" це підвал стилізований під старовинну шахту.

Барбешоп в місті Львів “GC Barbershop”

Це не просто перукарня для чоловіків, де можуть добре підстригти бороду - це спілка однодумців, з якими є про що поговорити. Це - своя атмосфера, місто куди хочеться повертатися не тільки за стрижками, але і за эмоціями та душевними розмовами.

Галерея «Щось цікаве»

Арт-галерея «Щось цікаве», де пропонують вироби з художнього скла ручної роботи. На лавках галереї є у продажу прикраси зі скла, та подушки оригінального оформлення.

Свічкова кав'ярня

Дуже затишне місце, особливо здорово прийти ввечері, випити чашечку кави або келих кавового вина при свічках.

Львів вимагає трепетного, вдумливого ставлення, заглядати далі, глибше - в бруковані дворики - колодязі через високі двері і вузькі коридори, по крутих кам'яних сходах спускатися в підземелля, пропахлі історією і кави, вгору по закрученим гвинтових сходах підніматися на дахи з кам'яними димоходами. Це місце неможливо забути і воно назавжди залишиться у Ваших серцях. Це місце куди хочеться повертатися знову і знову. Львів запрошує кожного, хто бажає відвідати атмосферні місця і поринути з головою у омріяну подорож.