Тип кухні безпосередньо залежить від її розмірів. У самих маленьких приміщеннях застосовується лінійний тип кухні, коли меблі розташовуються в один ряд уздовж стіни. Більш містким кухням підійде кутовий або Г-образний спосіб планування меблів.

У кухнях середнього розміру кращий варіант розміщення меблевих елементів уздовж двох паралельних стін, або з допомогою П-образного планування.

Дізнатися вартість кухні на замовлення можна вразделе кухні на замовлення ціни львів.

На великих кухнях кращий острівної або півострівної принцип розміщення меблів.

Для того, що б вибрати підходящий варіант кухні можна подивитися каталог кухонь фото львів.

Оптимальні розміри на кухні: при Г - і П-образної планування переважні такі розміри: від мийки до плити – 120-180 см, а від плити до холодильника – 120 см. При основному плануванні меблів: від центрального елемента до плити – 120-180 см, і до холодильника – 120-210 см. Для людини з з ростом 164-169 см оптимальною висотою обробної поверхні буде 85-90 див. Мийка повинна бути на рівні 95-105 см, а варильна панель – 80-85 см.

Вартість шафи купе дивіться в розділі шафи-купе львів ціни.

Навісні полиці бажано підвісити на 50-70 см вище стільниці.

Рівень для підвішування витяжок: 70-75 см від варильної поверхні для електричних плит і 75-80 см – для газових.

У виробництві фасадів використовується ДСП, ДВП, МДФ, деревина і додаткові матеріали, такі як скло і метал. Найчастіше з натуральної деревини виготовляється не весь фасад, а лише деякі його частини. Причина в тому, що деревина з часом розсихається. До того ж деревина – не гнучкий матеріал і проблематично експериментувати зі складними формами фасадів.

іна фасаду становить 25-30% від вартості кухні. Найдешевший матеріал – ДСП, покрита пластиковою плівкою. Лакований ДСП дорожче на 10%.