Більшість дівчат здійснюють вибір золотих сережок, орієнтуючись не тільки на почуття смаку, але і на тип свого обличчя. І, на думку іменитих ювелірів, це грамотний хід при бажанні купити безпрограшний варіант сережок з ідеальною формою. Існує кілька основних типів особи:

  1. маючи овальну форму особи, не варто переживати, тут вдало виглядатимуть всі види сережок;
  2. для круглого типу краще підібрати довгі кліпси;
  3. при вузькому обличчі варто звернути увагу на сережки конго;
  4. маючи широку або трикутну форму обличчя, варто носити гвоздики або кластери.

золота сережка

Експерти Укрзолото рекомендують купувати сережки в ювелірних магазинах, адже тільки так покупець гарантовано отримає якісний і зносостійкий виріб, а на додачу до нього також грамотну консультацію досвідчених фахівців з вибору і догляду за виробом. Купити золоті сережки колекційного характеру можна лише безпосередньо у ремісників на тематичних виставках або ярмарках. А ось плануючи придбати аксесуар для повсякденного носіння, варто взяти до уваги наступні поради.

Як вибрати гідну прикрасу?

Спочатку варто розуміти, що чим вище ціна виробу, тим вище його цінність щодо ексклюзивності і технічного складу. Визначити кількість золота в складі допомагає проба, яка знаходиться на внутрішній частині прикраси або застібці. На вартість також впливає і участь в дизайні напівкоштовних каменів, їх вид, форма, вага і тип обробки. Ідеальні сережки - зручні і практично не відчутні при носінні, не чіпляються за волосся і не створюють дискомфорт при активному проведенні часу. Перед тим, як купити вподобаний за зовнішніми характеристиками варіант, варто перевірити його на відповідність наступних моментів:

  • відповідність ціни і якості використаних матеріалів;
  • надійність закріплення фурнітури;
  • справжність основного матеріалу;
  • міцність застібки, легкість при необхідному розстібанні;
  • рівність відтінку і яскравість каменів.

Прикрас не буває багато

сережка золота

Золоті сережки - кращий спосіб заявити про свій смак і доповнити образ, підкреслити лінію тонкої шиї і додати яскравих фарб у звичний повсякденний лук. Експерти магазину Ukrzoloto рекомендують грамотно підходити до їх вибору, навіть якщо в арсеналі модниці вже є кілька пар сережок, адже кожна з них повинна бути по-своєму унікальна, зручна і доречна до того чи іншого образу. Фото виробів в журналах і на прилавках ювелірних магазинів ознайомлять з ексклюзивністю прикраси, а технічні параметри допоможуть порівняти кілька видів по їх надійності та міцності в експлуатації.