За останні два місяці люди звикли все робити online: працювати, навчатися, спілкуватися з рідними та друзями, грати в азартні ігри, відвідувати музеї та безліч інших речей. Звичайно, багато хто це робив і до пандемії, але більшості довелося адаптуватися до нових умов.

І стало зрозуміло, що не обовязково виходити з дому і наражати себе на ризик заразитися covid-19, аби потрапити на якусь бажану подію. Виходячи із вищесказаного, організатори виставки SiGMA Manila та ICE Asia прийняли рішення не скасовувати запланований захід, а просто провести його трохи в іншому форматі – по відеозв’язку. Тим паче, що потрапити на територію Філіппін зараз все одно неможливо, враховуючи сьогоднішню ситуацію – кордони в Азію закриті.

Компанії Clarion Gaming і SiGMA Group вирішили обєднати свої зусилля, і організували конференцію, де будуть виступати кращі спікери індустрії. Вона стартувала восьмого червня і триватиме до двадцять шостого.

Буде три дні, насичені виступами гемблінг-експертів

Триденний захід обслуговуватиме як ігрову, так і технічну аудиторію. Головна задача цього безкоштовного контенту полягає в першу чергу в тому, аби обєднати галузь азартних розваг в такий важкий для цього бізнесу час.

Перший день виставки присвятили онлайн казино ПМ. Там виступив з доповіддю Андреа Домінго, який займає пост голови PAGCOR, та багато інших впливових на ринку геймінгу спеціалістів. Обговорювались ігрова промисловість на території Австралії, проблеми гемблінгу під час пандемії та після її закінчення, пропонувалися шляхи їх вирішення.

На наступний день планують виступити доповідачі з декількома ключовими темами. Серед спікерів генеральний директор MGA Хіткліфф Фарругія. Він з іншими промовцями обговорить проблему регулювання, азіатський ринок айгеймінгу та багато не менш цікавих тем.

Технологічні експонати залишили «на десерт»

Демонстрація основних технологій відбудеться третього дня. Найцікавіше приберегли наостанок. Крім того, запланована також дискусія на тему технічних оновлень, крипто-технології та інвестиції в регіоні.

Починаючи з теми нових технологій та закінчуючи ринками, які активно розвиваються, конференція залучила вісімдесят доповідачів, які детально розглянуть, яким чином індустрія в різних країнах буде адаптуватися і розвиватися по мірі впливу пандемії covid-19. Глядачі з нетерпінням чекають появи таких відомих осіб у світі гемблінгу, як Тім Дрейпер, Data Dash, Періс Сміт та Джаспер Каррбрінк.