Шанувальники кальяну цінують приємні моменти ароматного диму. Щоб куріння було дійсно смачним, необхідно купувати тільки якісний тютюн. В інтернет-магазині https://kalyan.net.ua/ можна купити оптом тютюн для кальяну. Ми працюємо як в роздріб так і оптом. Стабільно висока якість і наявність всіх сертифікатів і ліцензій - наші безумовні переваги.

В нашому інтернет-магазині ви знайдете: високу якість продукції, широкий асортимент брендів, низькі ціни і швидку доставку.

Якщо Ви хочете купити тютюн Serbetli, його також можна знайти серед представленої продукції. Виготовляється з 2005 року турецькою компанією Serbeti Ltd. Спочатку він швидко став популярним у себе на батьківщині, а після і в усьому світі. Його цінують за високу якість, широку лінійку смаків, легкість приготування і демократичну вартість. У виготовленні використані тільки натуральні продукти з невеликим додаванням лікарських трав. Тютюн має гарну димністю і стійкість до перегрівів.

Де купити якісну кальянную продукцію?

Кальянная індустрія стрімко розвивається, але тютюн для кальяну обов'язково повинен відповідати найвищим вимогам якості. При виборі необхідно в першу чергу дивитися на зміст смол (вони повинні бути відсутніми) і консистенцію (вона повинна бути тягучою і липкою).

Через упаковку зазвичай можна побачити склад: якщо Ви помітили чужорідні вкраплення у вигляді великих палиць і гілок, можна сміливо стверджувати, що тютюн для кальяну відрізняється низькою якістю. Завдяки патоці, меду і фруктам він дуже липкий, а соковитість залежить від сорту і виробника.

У нас можна купити тютюн для кальяну оптом і в роздріб слідуючих брендів:

  • Darkside 100 / 250г;

  • Serbetli;

  • Adalya;

  • Daily Hookah 60/250;

  • Fumari.

Тютюн володіє різними смаками: ягідними, м'ятними, екзотичних фруктів і багатьма іншими. Кожен тютюн містить незначну кількість ароматізатров і консервантів: це необхідно для того, щоб отримати насичений аромат і продовжити термін придатності.

Особливості турецького бренду Serbetli

Тютюн Щербетлі - один з лідерів на тютюновому ринку. У нас він продається в упаковках фасуванням 50 грам. Така вага ідеальний для домашнього використання. Забивати його можна різними способами. Він відрізняється легкістю приготування, тому впорається навіть початківець кальянщик. Яскраві смаки в поєднанні з невисоким відсотком нікотину - ідеальний вибір, як для новачків, так і досвідчених курців.

Турецький тютюн Serbetli цінується за насичену багату палітру смаків. Відсутність барвників і шкідливих речовин гарантує натуральний смак і зменшує шкоду від куріння.

Оптом купити тютюн для кальяну можна в будь-який день тижня. Якість від виробника Serbetli гарантовано: всі мікси були розроблені кращими фахівцями з урахуванням побажань кальянолюбітелей.

У нас також можна придбати кальяни, вугілля, чаші і багато інших аксесуарів. Наш відділ закупівель ретельно стежить за якістю і підтриманням асортименту. Ви можете не переживати, що купите підробку.