БМХ велосипеди в інтернет-магазині KINGS BIKES

Захоплення БМХ-спортом починається з покупки байка. Від того, наскільки правильно і грамотно підійти до заходу, настільки ефективними будуть заняття. Купити хороший байк - не означає Вибрати найдорожчу модель в інтернет-магазині KINGS BIKES. В асортименті представлені BMX велосипеди для райдерів з різним рівнем досвіду. Найдорожчі - для професіоналів, бюджетні — для початківців.

Моделі для досвідчених райдерів

Вибір байка для досвідченого райдера починається з визначення вартості — чим дорожче велосипед, тим він надійніше і практичніше. Фахівці рекомендують відштовхуватися від вартості 16-18 000 грн. і вище, так як в моделях з більш низькою вартістю рама виготовлена, як правило, з комбінованого матеріалу — хромомолібдену і спеціального сплаву сталі. Та й підшипники в більш дешевих варіантах не завжди промислові, — щонайменше, передні насипні.

Прийнятні моделі для досвідчених:

  • Sunday Soundwave 2020 21 RHD;
  • Kink Williams (Nathan Williams Sign.) 21;
  • Kink Whip 20.5;
  • BMX STOLEN SINNER FC XLT 2020 21 RHD.

При виборі не забудьте про своє зростання, адже це дуже важливий критерій, від якого залежить зручність виконання трюків.

Моделі для початківців

У каталозі інтернет-магазину KINGS BIKES моделі для початківців запропоновані в різних варіантах дизайну, в колірних рішеннях. Оскільки модельний ряд регулярно оновлюється, то клієнтам завжди доступні новинки найбільш популярних колекцій БМХ.

Якщо хочете купити байк з хорошими характеристиками за якістю, орієнтуйтесь на середню цінову категорію. У ній представлені моделі з надійними компонентами. Крім велосипедів, Кінгс Байкс пропонує запчастини, які можна придбати замість передбачених виробником, допрацювавши свій байк.

Для малодосвідчених байкерів підійдуть велосипеди:

  • STOLEN CASINO 2020 20.25;
  • Radio REVO 18;
  • Mongoose LEGION L80 20.75;
  • Haro Boulevard 20.5.

Підбираючи байк, потрібно пам'ятати — ви купуєте спортивний інвентар, а не прогулянковий велосипед. Приділіть увагу деталям, скористайтеся рекомендаціями професіоналів. Якщо планується покупка байка для дитини, розгляньте модель https://kingsbikes.net/2092-velosiped-bmx-kink-coast-12-glyancevyj-atomic-sinij-2020.html. це справжній балансний байк, який підготує дитину до катання на справжньому велосипеді БМХ. У каталозі ще досить багато байків для самих маленьких і школярів, які цікавляться велоспортом.