Чи пробували ви показувати прості й популярні фокуси? Якщо так, то ви точно знаєте, що чари, ілюзія, таємниця і чарівність фокуса починаються з ретельної підготовки. І, звичайно ж, велике значення має реквізит для фокусів.

Успішний ілюзіоніст - це набагато більше, ніж просто людина, обдарований від природи, це той, хто створив себе сам, той, хто навчився творити чарівництво.

Але як цьому навчитися? Що входить в базовий реквізит фокусника і як застосовувати його правильно?

Для початкового рівня фокуснику знадобляться наступні речі.

Карти bicycle – якісне покриття, зручність і краса. Ці карти саме те, що потрібно для різних варіантів тасування, розкладання віял і основних маніпуляцій. Якщо ти плануєте купляти реквізит для фокусів, то починайте саме з них.

Втім, для фокусів з картами знадобиться та інший реквізит, крім колоди. Коробочка для зникнення, футляр для підміни карт або мічені карти шулера - чи не найпопулярніший реквізит для фокусів.. Навчитися користуватися ними дуже легко, а ефект від таких трюків завжди дуже вражаючий.

27.05.2011 15-19-33_0256

Чарівна паличка з секретним пристосуванням – це буквально обов'язковий атрибут кожного ілюзіоніста. Виступ перед дітьми або дорослими проходить з особливим успіхом, якщо вона є. Магічні паси, левітація, здатність з твердої перетворюватися в м'яку допоможуть завоювати любов аудиторії і спровокувати справжній шквал оплесків.

Якщо фокусник вже не раз виступав, багато знає та вміє, і відмінно орієнтується в світі реквізиту фокусника, то знайдеться не менш цікавий реквізит.

Палець – предмет, який ніколи не буває зайвим. У кожного професіонала їх має бути кілька. «Додатковий» палець нагоді і для зникнення хусточки, і для фокуса з сигаретою і піджаком. Він просто незамінний, коли в репертуар входять зникнення і підміна дрібних предметів.

З'являється тростина – легкий і ефектний предмет для початку виступу. Вона допоможе привернути увагу аудиторії, прикувати погляди натовпу. Куди б ви не прийшли, після того, як легка хусточка в руках перетворюється в саму справжню палицю, від вас будуть чекати чудес.

x_567deaa1

Кожен фокусник вільний вибирати ті предмети для трюків, які йому подобаються найбільше. Для тих, хто хоче поповнити вже наявну колекцію власних трюків треба спробувати різні варіанти інвентарю. Обов’язково обирайте найбільш зручний реквізит, особливо підходять для цього карти Байсікл. Можете вибрати будь-які трюки, як фокуси для початківців, які підійдуть як тренування, так і фокуси різної складності для вже визнаних серед своїх друзів професіоналів. Предмети для виконання можна підбиратися абсолютно різні, головне, щоб виконання фокусів приносило задоволення.