Шугарінг з'явився відносно недавно. Його виробляють із застосуванням спеціальної цукрової пасти, безперечною перевагою якої можна назвати гіпоалергенність. Після нього шкіра значно довше може зберігатися гладкою. Яку ж варто замовити для домашнього використання?

Цукрова паста: рейтинг кращих в Україні

Сучасний ринок України насичений великою кількістю різних виробників, що спеціалізуються на виготовленні спеціалізованих паст. І багато леді, не вельми стикалися з ними раніше, можуть загубитися в представленому асортименті, особливо при здійсненні покупки через інтернет-магазин.

Найкращими в Україні на сьогодні визнані наступні виробники цукрових паст:

Velvet

Засоби і цукрові пасти Velvet для шугарінга виробляються з 1993 року концерном з Канади. Склад суміші включає виключно компоненти натурального і природного походження. У ній повністю відсутні такі складові, як штучні барвники, ароматизатори. Також в ній не було знайдено дослідниками ароматів і парабенів. На сьогодні представлена ​​в чотирьох варіантах щільності. Саме тому в лінійці Velvet можна підібрати найбільш підходящу для себе пасту для депіляції і професіонал, і домогосподарка. Поки що саме вони визнані, як найкращі на спеціалізованому українському ринку. Все для шугарінга від Вельвет на сайті або за адресою м. Полтава, вул. В'ячеслава Чорновола, 12.

Diva

Паста даної італійської марки більш краща для професійного використання. В її складі містяться виключно фруктоза, дистильована вода і глюкоза, будь-яких кислот, включаючи лимонну, продуктивність не додає. Завдяки тому, що її виробляють в вакуумних умовах при температурному режимі приблизно в 70 градусів, вона має високий рівень липкості, але при цьому не відбувається виділення фурфурольних і альдегідних сполук з цукрозамінників. Це робить її менш токсичною, і в рейтинг противоалергенні її можна ставити на першу позицію.

Candy Sugar

Candy Sugar - професійний варіант, який виготовляється в Україні, але з урахуванням європейської рецептури і на іноземному обладнанні. Саме завдяки подібному підходу можливо купити її за досить адекватними цінами. Паста даного виробника відрізняється рівним світлим відтінком на абсолютно будь-якому варіанті щільності. Також у неї досить щільна структури, а склад відрізняється гіпоалергенність за рахунок відсутності будь-яких консервантів. При цьому за рахунок знаходження виробничих потужностей на території України паста професійного рівня доступна для придбання навіть леді, які бажають її застосовувати в домашніх умовах.

Так що якщо для вас є важливим використовувати виключно найкращі цукрові пасти для шугарінга, як для самостійного виконання, так і на салонному рівні, то краще віддати перевагу саме однією з цих марок, що входять на сьогодні в рейтинг топ-3. При необхідності можлива й проконсультуватися більш детально, інтернет-магазин допоможе підібрати саме ваш ідеальний варіант серед різноманіття, представленого в лінійках.