Щоб оформити кредит, необхідно надати позичальнику, тобто в банк, довідку про доходи. Ці фінансові установи вимагають приносити цей документ, щоб пересвідчитись у спроможності позичальника своєчасно повернути борг. Але такий документ можуть надати на всі, кому терміново потрібні кошти. Ще є в Україні працівники, які отримують всю чи частину заробітної плати в конверті. Що робити таким клієнтам банків? Як ім отримати кредит без довідки про доходи?

Позика без довідок – швидко, зручно, комфортно

Для тих, хто не має можливості принести банк довідку про доходи, можна не переживати – вихід є. Деякі банки все ж таки видають кредити без таких документів, закривши очі на їх відсутність. Це можливо, якщо клієнт зможе переконає кредитора, що може повернути борг, пред’явивши документи, що підтверджують право власності на транспортний засіб чи нерухомість. В цьому випадку кредит буде наданий, тільки під заставу. Також інколи отримати позику можуть клієнти банку без довідки про доходи, якщо їх кредитна історія хороша.

Громадянам з поганою репутацією і відсутністю довідки про доходи, для яких швидка позика – це єдиний шанс вирішити нагальні фінансові проблеми, потрібно звертатись в МФО. Мікрофінансові сервіси надають позики на лояльних до клієнтів умовах, тому у 90 % звернень дають згоду на видачу грошей.

Якщо у банку відмовляють, треба звертатися в декілька МФО, що дозволить підвищити шанси на отримання грошей. Коли фінансовий сервіс погодиться надати послугу кредитування, кошти надійдуть на банківську карту клієнта моментально.

Мікрозайми онлайн – це надійний спосіб вирішення фінансових проблем. Позичальника не турбує питання офіційного працевлаштування клієнта. В МФО нададуть кредит без відмов та дзвінків, не вимагаючи надавати підтверджень наявності постійного заробітку. Навіть безробітні можуть звертатися за отриманням грошей в таких фінансових сервісах.

Важливі моменти

Щоб у наданні послуги в МФО не відмовили, потрібно:

  • Уважно заповнювати анкету позичальника. Будь-які неточності чи невірно вказана інформація призведе до відмови в наданні грошей в борг.
  • При подачі заявки потрібно вказувати номер банківської карти позичальника. Оформити кредит на іншу особу в МФО, та й у інших фінансових компаніях неможливо.
  • При першому зверненні в мікрофінансовий сервіс, що видає гроші на карту онлайн, не потрібно просити велику суму. Краще взяти невеликий кредит. Тоді точно відмови не буде.

Перед оформленням позики та підписанням договору уважно ознайомтесь з його змістом. МФО надають кредити під 1,5-2,0 % в день на термін до 30 днів. Потрібно прорахувати можливість повернення грошей з відсотками, щоб визначитись, чи є спроможність виконати зобов’язання вчасно. Адже кожному, хто порушує терміни кредитування, надавач послуг обов’язково нарахує пеню і штрафи, що призведе до здорожчання послуги і неможливості повернути борг, який кредитор буде стягувати через суд чи з допомогою колекторів.