Сзахищений смартфон Sigmaучасні смартфони приваблюють високою технологічністю, розширеним функціоналом, зручністю. Однак більшість моделей має ряд недоліків: низька ударостійкість, недостатня герметичність корпусу, відносно швидкий розряд акумулятора. Все це ускладнює використання пристроїв в екстремальних умовах (під час поїздок, походів, занять спортом). Спеціально на такі випадки деякі виробники випускають захищений смартфон з потужною батареєю. Техніка надійна, довговічна, практична і невимоглива в обслуговуванні.

Вибираємо виробника захищеного смартфона

Такі апарати зустрічаються в лінійках компаній, які займаються випуском повсякденних мобільних телефонів. Можна знайти фірми, що спеціалізуються на виробництві саме захищених смартфонів. Їх перевага – великий досвід і різноманітний асортимент.

У продажу можна знайти телефони компаній AGM, Blackview, Doogee, CAT, Ulefone, Sigma. Техніка цих фірм сертифікована, на неї передбачена тривала гарантія. Рекомендується робити замовлення у офіційних представників бренду. Так, захищені смартфони Sigma представлені на сайті Sigma mobile. Роблячи замовлення у офіційних представників, ви економите на послугах посередників. До того ж зможете бути впевнені в оригінальності смартфона, дійсності гарантійних документів.

Що враховувати при виборі захищеного смартфона з потужною батареєю?

В першу чергу, потрібно визначитися, які саме апарати можна віднести до цієї категорії. Захищені смартфони - це пристрої в ударопрочному водонепроникному корпусі. Екран таких пристроїв витримує удари. Роз'єми, як правило, захищені від попадання води і пилу.

Захищені смартфони оснащуються досить ємними акумуляторами. Місткість - не менше 3000 мАг. Потужними вважаються батареї з ємністю від 4-5 тисяч мАг.

При покупці потрібно перевірити:

  • Ступінь захисту. Популярні варіанти IP67, IP68,  IP69. Всі вони відмінно переносять удари. А ось поведінка під впливом води відрізняється. Смартфони IP67 можна занурювати на глибину до 1 метра на короткий час. Позначка «IP68» говорить про те, що пристрій протримається в тих же умовах десь півгодини. Смартфони IP69 здатні витримувати потужний спрямований струмінь води різної температури.
  • Автономність. 3500 мА досить для виїздів на природу, поїздок в інше місто. Для пішого трекінгу або багатоденної поїздки потрібно шукати більш ємкі акумулятори – до 9000 мАг.
  • Можливості. Рекомендується вибирати смартфон, розрахований на 2 sim-карти. У цьому випадку більше шансів залишатися на зв'язку в зонах з поганим покриттям. Також перевіряйте функціонал (GPS, датчики наближення, гіроскоп, магнітометр, акселерометр, крокомір).

Можна доповнити смартфон захисним чохлом – таке рішення підійде любителем екстремального спорту.