В даний час пошук роботи через Інтернет практично природний. Рідко хто-небудь тягнеться до газети або звертає увагу на плакати і оголошення. Пошук роботи через Інтернет більше не викликає подиву, що не змінює того факту, що це не завжди успішно. Тому зараз, якщо вам потрібна робота в Полтаві на jobmix.net. ви маєте можливість ознайомитись з усіма оголошеннями в одному місці. У базі даних порталу «jobmix.net» представлено понад 220 тисяч вакансій від компаній різного масштабу і формату, причому як від вітчизняних, так і від зарубіжних. Але основним видом діяльності сайту є не тільки надання пропозицій по роботі, але і корисних матеріалів і найактуальнішою інформації в сфері ринку праці, оглядів заробітних плат, тестів з профорієнтації та навіть допомогти у складанні професійних резюме. Як підготуватися до цього завдання?

Чому ми не можемо знайти роботу?

Найбільш поширені причини, пов'язані з невдачею в ефективному пошуку роботи включають в себе: відсутність бажання працювати, неправильно підготовлені резюме та супровідні листи, а також відсутність компетенцій, необхідних для даної посади. Відсутність інтересу з боку роботодавців все частіше пов'язане з оцінкою нашого іміджу в Інтернеті. Кандидати часто забувають, що завдяки соціальним мережам можна швидко перевірити їхній профіль, подивитися фотографії (часто з приватної колекції, які не повинен дивитися майбутній начальник), а також публічні заяви. Самі роботодавці визнають, що через популярність таких послуг, як Facebook або Instagram, вони починають перевіряти профілі кандидатів в Інтернеті, перш ніж їх запрошують на співбесіду.

Економія

Коли ви шукаєте роботу в Інтернеті, ви не витрачаєте гроші на папір, марки, конверти, принтери і чорнило. Вам також не потрібно особисто надавати документи роботодавцю, тому ви економите на поїздках в компанії. Крім того, зберігається час, що теж важливо.

Будьте активні і пильні

У пресі або в Інтернеті ви можете знайти інформацію про те, що компанія X відкриває офіси в Україні або будує фабрику. Для вас це ознака того, що пора починати пошук і відправляти документи в головний офіс, перш ніж з'являться пропозиції. Інтернет є безцінним джерелом таких пошуків.

Не треба розсилати заявки масово в офіси або кадрові консалтингові агентства, краще відправляти кожне з них окремо, конкретно відповідаючи на цікаву для вас вакансію.