У жителів нашої країни автомобіль Toyota Corolla отримав величезну популярність. Навіть висока вартість не позначилася на купівельному попиті. З кожним роком обсяги продажів цих авто впевнено зростають. Перший автомобіль цієї моделі  зійшов з конвеєра в 1966 році, і з тих пір інтерес до нього не згасає.

Нові моделі мають більш виразні форми, ніж у попереднього покоління таких іномарок. Дизайнери працюють на славу, і результати їхньої роботи ви можете побачити, зайшовши на сайт https://toyota.com.ua/ru/corolla, де Toyota представлена за прийнятними цінами, а для покупців пропонуються знижки. Відзначимо, що в порівнянні з екстер'єром, салон мало чим змінюється. Однак це повністю влаштовує шанувальників цієї марки. Пасажири відчувають себе цілком комфортно, тому що в салоні не тісно. Навіть люди високого зросту не будуть зачіпати стелю головою, як це часто буває у багатьох недешевих машин.

Toyota Corolla - автомобіль п'ятимісний, але на задньому сидінні можуть легко розміститися і четверо людей. А ось багажники не дуже місткі. Його обсяг становить близько 450 літрів, але цінителі японської якості згодні миритися із цим незначним недоліком, тому що економічності цій  моделі не позичати – це доведено часом.

За 50 років створено близько 11 поколінь таких автомобілів, а в середині 70-х років минулого століття Toyota Corolla потрапила до Книги рекордів Гіннесса, завдяки високій кількості продажів. У 2013-му кількість проданих автомобілів перевищила 40 мільйонів, що само по собі свідчить про високий інтерес покупців, обумовлений надзвичайною якістю.

У числі плюсів Toyota Corolla можна виділити чудову «начинку»: комплектація машини порадує будь-якого автолюбителя. Люди, які одного разу сіли за кермо Тойоти, вже ніколи не поміняють її на жодну  іншу іномарку. Наприклад, у комплектації 11-й Corolla, яка була вперше представлена в продажу в 2013 році, є біксенонові фари, що працюють в різних режимах, підігрів скла, дзеркал і пасажирських сидінь, виконаних із натуральної шкіри, світлодіодні вогні, що покращують видимість рухомого транспорту. Є також супутникова навігація, клімат-контроль, на даху є панорамний люк.

Для їзди по дорогах невеликих міст Corolla підходить ідеально, тому що  відрізняється компактними розмірами. Це - вибір практичних та економічних людей, для яких стиль стоїть не на останньому місці.