Живучи в 21 столітті, ми все більше усвідомлюємо переваги доброго здоров'я нашої гігієни порожнини рота. Коригування форми зубів, зміна їх стану і кольору, усунення пошкоджень - ось основні завдання естетичної стоматології. Центр дентальної імплантації та мікроскопної естетичної стоматології Olanko dental studio в мiстi Бровари, це перш за все приємна і дружня атмосфера, високоякісне стоматологічне обладнання та новітні медичні досягнення, фахівці з великим досвідом і знаннями. Приватна клініка Olanko Dental Studio займається наданням послуг в області естетичної і консервативної стоматології, вже багато років, використовуючи сучасне обладнання найвищої якості та безпечні матеріали.

Що ми пропонуємо?

Olanko dental studio, це сучасна і добре обладнана стоматологічна клініка, яка займається комплексним лікуванням і турботою про здоров'я кожного пацієнта. Завдяки нашій постійній прихильності підвищення кваліфікації, ми можемо запропонувати всі можливі методи лікування і вибрати найкращий вид терапії для кожного пацієнта. Ми надаємо великого значення комфорту наших пацієнтів, створюємо дружню атмосферу і надаємо індивідуальні медичні консультації. 

Переваги стоматологічного Центру:

1. Наші переваги: ​​новітні методи ортодонтичного лікування і складні імплантологічний процедури. Ми також пропонуємо послуги в області консервативної стоматології, протезування, стоматологічної хірургії, пародонтології і гігієни порожнини рота.

2. Висока якість послуг і дуже приємний персонал.

3. Процедури, що проводяться в стоматологічному центрі, абсолютно безболісні - страх зникає, як тільки ви переступаєте поріг клініки.

4. Великий досвід в області імплантології та хірургії порожнини рота означає, сотні успішних процедур імплантації.

Комфорт пацієнта підвищується завдяки зручному місцю розташування клініки в Броварах. Стоматологічний Центр славиться тим, що ми надаємо кожному пацієнту максимальний комфорт під час відвідування і створюємо атмосферу, яка дозволяє відчувати себе невимушено. Під час першого візиту ми проводимо повну діагностику і готуємо детальний план лікування зубів. Ми робимо упор на індивідуально сплановане лікування відповідно до новітніми методами. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом, щоб організувати консультаційний візит!