Картинки по запросу Як працює 3D-принтер?

Ви коли-небудь замислювалися про те, як працює 3D-друк або що ви можете зробити з цим сьогодні? Якщо так, то ви в потрібному місці: ми обговоримо основи 3D-друку, що можна зробити з цим і як прискорити свій проект. 3D-друк - це інноваційна технологія виробництва, яка дозволить створювати і будувати просторові, матеріальні об’єкти, що відображають цифрові моделі. Машина, яка все це робить - це 3D-принтер. Він застосовує шари з спеціального матеріалу відповідно до цифрового файлу. Придбати таку техніку Ви зможете в інтернет-магазині Plexiwire за цим посиланням https://shop.plexiwire.com.ua/plexiwire-filament/.

Цифрові файли.

Щоб щось надрукувати, спочатку потрібна цифрова 3D-модель об'єкта, який ви хочете створити. Ви можете розробити цю модель в програмах 3D-моделювання (CAD - комп'ютерний дизайн) або використовувати 3D-сканер, що просканує елемент, який ви хочете надрукувати. Багато програм можуть створювати такі файли, наприклад Solidworks, Blender, Tinkercard тощо. Цифровий файл вказує принтеру як саме створити 3D-об'єкт. Предмет поділяється на шари з детальним описом розмірів кожного.

Як це працює?

Щойно буде готовий цифровий файл, ми завантажуємо його на наш 3D-принтер. Але про що саме йдеться? 3D-принтер повинен точно копіювати кожен шар, описаний у файлі. Це означає, що для побудови речі потрібен достатньо великий, вільний і чистий простір. Тому більшість цих принтерів поміщають у контейнер або робочу камеру. Ці машини мають дуже різні технології. Зазвичай вони використовують насадки або лазери, які розподіляють матеріал і далі він застигає. З цієї причини 3D-принтери повинні бути ретельно відкалібровані.

Види 3D друку.

Технології 3D-друку існують вже достатньо довго. Однак переломний момент настав у 2009 році, коли тип 3D-друку, який називався FDM, став оприлюдненим після закінчення терміну дії патенту. Це призвело до того, що недорогі пристрої 3D-друку стали дуже популярними. Навіть сьогодні FDM є найбільш вживаною версією 3D-друку. Однак існує багато інших технологій, що застосовуються в різних областях.

Що можна створити за допомогою 3D-друку?

Важко знайти сфери, на які 3D-друк ще не вплинув. Виробничі процеси по всьому світу прийняли методи  такого друку для кращого вирішення своїх проблем та підвищення ефективності. Цей метод, застосовуваний у масовому виробництві, дешевший, ніж будь-який інший. Це також найшвидший варіант, коли справа стосується побудови прототипів.

Створіть власні продукти, повністю адаптовані до ваших потреб за розміром та формою.