Картинки по запросу Ковані завісиОдним із способів внести кардинальні зміни в дизайн вашого будинку або приміщення є застосування кованих елементів. Одні з них – практичні і ефектні ковані завіси. Вони виготовляються методом ковки, з наданням їм певної форми і ефекту старого металу. Такі завіси гармонійно поєднуються як з дерев'яними, так і з металевими дверима, воротами, хвіртками. Поверхня петель може прикрашатися малюнком. Замовити виготовлення кованих завіс ви можете в компанії Пліт вже зараз!

Ковані завіси виготовляються з суцільної смуги металу, діаметром не менше 6 мм. Для кожного полотна завіси підбираються індивідуально, враховуючи можливу навантаження на них. Правильно підібрані ковані завіси – це гарантія того, що стулки будуть працювати належним чином, а полотно не буде піддаватися деформаціям. Такі петлі володіють високими показниками зносостійкості і міцності, не бояться іржі і здатні безвідмовно служити довгі роки.

Ковані завіси використовуються не тільки для дверей, воріт, хвірток, але і для меблів. В основному це відноситься до старих меблів, створених в ті далекі часи, коли люди цінували надійність і традиції. Отже, ковані петлі на двері мають подвійну функцію: практичну і декоративну.

Основні переваги кованих завіс

Основними перевагами кованих завіс можна вважати:

  • Оригінальний дизайн;

  • Високі показники міцності;

  • Довгий термін служби.

Для того, щоб імітувати старовинні ковані петлі, які колись повсюдно використовувалися в побуті, сьогодні можуть використовуватися всілякі декоративні ковані накладки на двері. Якщо ж ваша мета не тільки декоративний ефект, але і функціональність – вибирайте ковані завіси на двері, які ніколи не втратять своєї актуальності і прослужать вам довгі роки.

Компанія Пліт пропонує широкий вибір якісних і недорогих кованих завіс на двері і дерев'яні ворота з оригінальним дизайном!