Центр «Медсестра» в Полтаві - послуги та пропозиції

Центр «Медсестра» в Полтаві спеціалізується на наданні медичної допомоги, проведенні лікувальних, діагностичних процедур в домашніх умовах. Надання кваліфікованих послуг, увагу та індивідуальний підхід до кожного пацієнта гарантовані.

Центр "Медсестра" в Полтаві - послуги

У яких випадках потрібно виклик медсестри додому?

Запросити медичну сестру додому можна як для одноразових процедур (катетеризація, постановка очищаючих крапельниць, клізми), так і з метою проведення повного терапевтичного або реабілітаційного курсу. Центр працює з пацієнтами, що мають наступні серйозні проблеми зі здоров'ям:

 • параліч, парези;

 • перенесений у недавньому часі інсульт;

 • постінфарктний стан;

 • захворювання онкологічного характеру, в тому числі у термінальній стадії;

 • реабілітація після перенесених хірургічних втручань;

 • важкі захворювання, що протікають у хронічній формі;

 • відновлення після важких травм.

Особливо потребують нагляду медсестри люди похилого віку, маленькі діти, лежачі хворі або пацієнти з порушеннями рухової функції.

Які послуги пропонуються?

Запросивши медсестру додому, можна швидко і в комфортних умовах отримати наступні види медичних послуг:

 1. Внутрішньом'язові, внутрішньовенні, підшкірні ін'єкції. Самостійно зробити собі укол - вкрай складне завдання, і навіть близьке оточення пацієнта не зможе провести правильно дану процедуру, не маючи відповідних навичок. Важливо дотримання абсолютної стерильності, а також знання специфіки введення різного виду ін'єкцій.

 2. Постановка крапельниці - показана при інтоксикації, зневодненні та цілому ряді патологічних станів. Категорично заборонено ставити її самостійно. Виклик медсестри для постановки крапельниці - це гарантія безпеки та дотримання основних санітарних норм.

 3. Постановка клізми - процедура, показана для очищення організму або надання проносного ефекту. Полягає у введенні рідин (лікарських розчинів) в область прямого кишечника. Постановка клізми - неприємна маніпуляція, яка при відсутності належного досвіду і навичок може супроводжуватися хворобливими відчуттями. Кваліфікована медсестра проведе дану процедуру швидко, комфортно і безпечно для пацієнта.

 4. Катетеризація - потрібно при пухлинних новоутвореннях, сечокам'яної хвороби, запаленні ниркового апарату, що супроводжуються тривалою відсутністю процесу сечовипускання (протягом 12 годин і більше). Проводиться процедура і в діагностичних цілях для отримання необхідного біологічного матеріалу. Тільки досвідчений фахівець зможе провести установку катетера правильно, безболісно та без ризиків для здоров'я хворого.

 5. Перев'язка - включає в себе обробку, дезінфекцію рани, опікової, виразкової поверхні або постопераційних швів, заміну бинтів.

Не варто витрачати час і зусилля на пошук оптимальної медсестри за рекомендаціями знайомих. Просто зателефонуйте в центр «Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk/ в Полтаві та домовтеся про виклик фахівця додому.