Автоцивілка – це один з різновидів обов’язкового страхування, що стосується цивільнї та правової відповідальності людей, що є власниками транспортних засобів. Отримання цього полісу дає автомобілісту в майбутньому (при виникненні дорожньо-транспортних ситуацій) отримувати відповідне матеріальне відшкодування заподіяної шкоди. Перед тим, як замовити цю страховку, потрібно звернути увагу на те, скільки коштує застрахувати автомобіль і коли можна скористатись автоцивілкою в якості компенсаційного механізму.

На сайті https://avtocivilka.net.ua/uk/ представлені всі ціни від найкращих страховиків!

Як зробити автомобільне страхування і кому воно потрібне

як зробити автомобільне страхування

Автомобільне страхування - це обов’язок всіх без винятку людей, що є власниками ТЗ. Поліс потрібен на будь-який автомобіль: легковий, вантажний чи пасажирський. Щоб знати як зробити автомобільне страхування, можна звернутись в будь-яку страхову компанію і зробити все в онлайн-режимі чи при особистому зверненні.

Даний вид страхого полісу націлений на забезпечення покриття шкоди, яка може бути вдіяна життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації автівок на території нашої країни. Коли відбувається настання страхового випадку власнику автомобіля потрібно відповідним чином зафіксувати факт ДТП і отриманий внаслідок цього збиток. Надалі він може звернутись з відповідною заявою в страхову компанію для отримання матеріальної компенсації.

Приблизна вартість полісу цивільної відповідальності

вартість полісу цивільної відповідальності

Приблизна вартість полісу цивільної відповідальності прямо буде залежати від низки наступних факторів:

  • вид автівки (легковий чи вантажний автомобіль);
  • робочий об’єм двигуна транспортного засобу;
  • суб’єктність клієнта (фізична чи юридична особа);
  • регіон звернення за послугою;
  • період на який розраховане страхування.

Таким чином, в кожному конкретному випадку вартість оформлення полісу цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів розраховується в індивідуальному порядку.

Основні способи розрахувати вартість автоцивілки

розрахувати вартість автоцивілки

Для того щоб точно розрахувати вартість автоцивілки в Україні, можна скористатися декількома способами. Насамперед варто звернути увагу на те, що існує низка онлайн калькуляторів, призначених для визначення ціни страхування. В них потрібно вказати коректні дані стосовно транспортного засобу, тривалість дії поліса і т. д. Після цього варто запустити процес розрахунку, котрий проводиться моментально.

Також безоплатне значення вартості автоцивілки можна отримати безпосередньо в страховій компанії. Така послуга входить в компетенцію практично всіх агентів, що обслуговують клієнтів.